Dwie energie, jedna budowa ciała-stabilność Twoje męskie-kobiece boki

[ad_1]

Co to jest ogromny thriller kobiet i mężczyzn strony ciała? Dlaczego chcemy zwrócić na to uwagę? Budowa ciała jest energicznie podzielony na dwa składniki. Odpowiednie i lewe, żeńskie i męskie zdominowane strony. To nie jest zupełnie nowy pomysł, ma pochodzenie w filozofie, jak buddyzm, joga, a ty nawet odkryć historycznych pism, że cywilizacja Majów był świadomy zdolności podtrzymania stabilności między tymi dwoma energie odwrotnej.

Budda nauczał go dość jasno. Każda istota ludzka ma właściwą i lewą półkulę w umyśle, którą klasyfikujemy jako kobieta i mężczyzna, najlepiej będąc kobiecą, pozostawiony mężczyzną. Lewy lub męski aspekt jest odpowiedzialny za najlepszy aspekt ciała i najlepszy umysł lub kobiecy aspekt jest odpowiedzialny za lewy aspekt ciała.

Maya pozycjonowali się i ich atmosfera w klasach, które pozwoliły im na zamówienie i manipulować ich świata. Oni stale klasyfikowane wykorzystując niezbędne uzupełniające parowanie męskich/żeńskich, i właściwe/lewo.

W jodze, męskiej mocy (słonecznej), jest znany jako Shiva, i jest rodzajem wszechświata. Męski moc jest obszarem najlepszego aspektu ciała. Mając na uwadze, że Kobieca moc (Księżyc), znana jest jako Shakti, i jest siłą napędową wszechświata. Kobiecej mocy jest obszarem lewego aspekt ciała.

Liczne znaczenie ma to, że jako jedna konkretna osoba powinniśmy mieć stałą stabilność, aby mieć zdolność do uzyskania najskuteczniejszego naszego świata, psychologicznego cielesnej i emocjonalnej. Obie strony, kobiety i mężczyźni muszą zrealizować harmonijną całość.

Męski aspekt jest zwykle powiązana z naszą racjonalnością, logiką, liniowym rozważeniem, i zrozumienie. Kobiecy aspekt jest związany z emocjami, pielęgnowaniem, opieką, współczuciem, miłością i wszystkimi cechami emocjonalnymi. Każdy z nas ma boki, zdolność emocjonalną i psychologiczną. Tylko kilku ludzi rozwijać każdy jednakowo, a następnie ich koszyka zwykle topples. Emocjonalizm jest po prostu jako dużo zagrożenie jak rozważanie z obecnie w kontakcie z własnymi emocjami. To może również pójść bardzo dużo na manowce.

Osoba, która idzie zbyt daleko na aspekt racjonalnego rozważanie musi studiować na stabilność z emocji, kobiecy aspekt. Każdy, kto myśli w zakresie, w jakim miejsce doświadczenie emocji jest trudno zidentyfikować musi podążać dużo uważności emocji. Alternatywnie, kobiecy aspekt jest powszechnie Emocjonalizm. Oznacza to, że jesteśmy odprowadzone przez nasze uczucia i w konsekwencji nasze rozważanie jest upośledzona. Standard logicznego rozważania, zagłębiając prawo do myślenia przebieg i z możliwością analizowania, nie jest potencjał, gdy uczucia są na czele.

W całej jogi naśladowania, celem jest spojrzenie na i dostrzec taniec między Shiva i Shakti. W tym tańcu Shiva i strumień Shakti w stabilności ze sobą przynoszą stabilność do cielesnych, emocjonalnych i religijnych cech jogina.

Gdy mamy doświadczenie blokad, lub nierównowagi wewnątrz naszego męskiego/żeński istota lub moc wyniki mogą być katastrofalne i niebezpieczne dla naszych ciało ciała oprócz naszej psychologicznej ciała.

Na przykład istnieje przekonanie, że melanchoy maniowe jest częste i dzieje się, gdy najlepsze i lewej energii są niekontrolowane lub z stabilności. Kiedy osoba jest złapany na najlepszych, męski facet manii, a następnie ciała zamienia się w wiry i chudy i wieńcowe ataki serca zmieniają się powszechne. Po złowionych po lewej stronie, kobiecy aspekt depresyjny dana osoba zamienia się w zastygła i tłuszcze i po prostu depresji. Cielesne podstawy tych energii jest krocza w męskich i sromu w kobiecym. Ich różnym poziomem zarządzania jest lewa i właściwa nozdrza. Zablokowane nozdrza i śluz może stanowić zablokowanie tych energii.

Pojawią się również zewnętrzne wskaźniki zakłóceń równowagi, odkryć, w przypadku gdy masz punkty z

Mężczyźni lub kobiety w swoim życiu i ciała zacznie manifestować te nierównowagi w rodzaju maladies. Punkty z mężczyźni mogą prowadzić do prostych problemów, takich jak podrzucanie palca na najlepszej stopy, raniąc właściwego łokcia. Identyczne idzie z innymi aspekt ciała. Punkty z kobiety manifest w lewej aspekt ciała.

Równoważenie władzy kobiet i mężczyzn musi być postrzegane jako łączące serce wieńcowe z myślami. Witalność i skupienie potrzeba stabilności. W Joga Follow jest zacząć zezwalać na moc, aby wyrównać się z ciała. Medytacja jest jednym z najlepszych instrumentów, które mogą być wykorzystane do mocowania i stabilności męskich/kobiecych energii. Joga jest używany do organizowania ciała do medytacji w ten sposób rośnie moc, aby te energie odkryć ich powierzchnię i zaczynają się wyrównać, do stabilności, aby wyszukać Concord. Równoważenie Chakra jest skuteczny sposób, w którym do wyrównania tych energii. Różne bardzo wydajne instrumenty do łączenia i równoważenia są Reiki, Watsu i pranajama pracy.

To fascynujące, że te dane, które zostały z nami przez wiele wieków i było częste miejsce następnie do wykrywania cielesne, psychologiczne i Spacial dolegliwości muszą być tak za granicą i tajemnicze dla nas na ten tak zwany "Superior" cywilizacji. Uważam, że coraz częściej, gdy wchodzimy w wiek "inspirato" 1 Zacznijmy uczyć się słuchać i przyłączyć się do naszej osobistej władzy. Tylko wtedy Zacznijmy naprawdę poczuć stabilność i terapeutyczne, że pochodzi z tego.

1. Inspirato-Łacina inspiracji. Prawdopodobnie będziemy przeniesienie od wieku danych do wieku nowego świata, miejsce współczucie i szacunek dla siebie, wszechświat i inni będą przeważać.

[ad_2]

Źródło Marti Angel

Rozwijać magnetyczne spojrzenie, które przyciąga nikogo w każdej chwili (połowa II)

[ad_1]

Jak chcesz mieć spojrzenie, które wyciąga do Ciebie osoby? Okazuje się nie do pomyślenia, aby spojrzeć z dala od oczu. Magnetycznie zachęcają innych. Pomyśl o tym, kiedy rozmawiasz z kimś z drugiego stosunku, po prostu nie można ich odszukać. Masz jedną rzecz, która fascynuje różne osoby: głębokie i znaczące oczy. Jeśli nikt nie dopełnia Twoich oczu, to po prostu podążasz za magnetycznym spojrzeniem.

Dla osób, które po prostu natknęli się na ten tekst, to jest połowa 2 kursu, który rozpoczął się w ostatnim tygodniu. Kliknij tutaj, aby go poznać. W połowie 1 zdałem sobie sprawę, tło do magnetycznego spojrzenia, a także zostały uruchomione do głównego pociągu, o którym mowa w "mocowania stare".

W tym tygodniu zaczniemy od następującego czynnika, który możesz zrobić: pociągu "trzecie oko". "Trzecie oko" jest również określane jako Ajna Chakra i jest to niezbędny pomysł na ezoterycznych przedmiotów. Zgodnie z szeregiem autorów, jest celem naszego ciała, który jest odpowiedzialny za telepatię, wizje dłuższej perspektywie wśród różnych kolegiów psychicznych.

Nie bój się przez to wszystko Dyskutować. To nie jest jakiś nowy rodzaj wieku czynnika. To jest jedna rzecz, że zdałem sobie sprawę z moich badań okultystycznych w celu, że-tradycyjny na bieżąco, który wyłącznie troszczyć się o prywatny wzrost-może czerpać z niego korzyści, nawet jeśli jesteś prawdopodobnie najbardziej sceptyczny indywidualnych na powierzchni ziemi. Magnetyczne spojrzenie może być bardzo rzeczywiste i nie wymagają "percepcji" do pracy.

Istnieją różne teorie za "trzecie oko". Niektóre z nich są ekstra prawdziwe niż inne. Jednak nie trzeba ich znać. Zacząłem skrypty tej kolekcji artykułów dokładnie trzymać z dala od wszystkich tych wędrowny prąd na prywatnych książek enchancment. Informują one całą historię każdej rzeczy, począwszy od Adama i Ewy, aby połowa ebook jest wydawane na ten nieskuteczne kwestie, że większość osób faktycznie nie obchodzi.

Na wszystkich moich artykułach będę informować o dokładnych krokach, aby zrealizować wyniki, których potrzebujesz. Nic. To jest taśma w prawo w dół do naga minimalny, aby działał ładnie. Tak więc, jednym z czynników, wskazane jest, aby wiedzieć, w celu opracowania magnetycznego spojrzenia jest to, że "trzecie oko" jest w pewnym stopniu położony na najwyższym fundamencie nozdrza dokładnie między oczami.

Na początek w tym tygodniu pociągu trzeba będzie minimum osiągnąć 3m z pół 1 pociąg i zrobić to przez 7 kolejnych dni.

Pociąg 2: trzecie oko

Miejsce małe lustro na biurku w wejściu do Ciebie, lub użyć dużego lustra z przestrzenią około 1 metr. Stare na "trzecie oko", jak pewnie zrobił z kropką na ścianie. Co oznacza: nie migające, nie drganie, nie ruch gałek ocznych i oczy szeroko otwarte. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą okulary lub styki.

W ciągu pierwszych kilku dni musisz użyć pióra, aby umieścić kropkę w trzecim oku. Jednak nie dostać się do tego. Wyłącznie używać go do podstawowego 2 lub trzy dni i tylko ty prawdopodobnie masz jakieś problemy, mocowaniu celu.

Przestać z pół 1 i zrobić to jeden na 7 dni. Kontynuuj robi to dla 3m do 5m.

W tej chwili, jeśli jesteś w stanie zrobić więcej niż 5m przez wszystkie środki to zrobić. Należy przestrzegać tego minimum dwa razy dziennie.

Połowa trzecia może być tutaj szybko

[ad_2]

Źródło Fabricio Astelo

Yintang-najbardziej żądany poziom akupunktury

[ad_1]

Yintang jest prawdopodobnie najbardziej żądany poziom akupunktury i jest odkryta w środku brwi. Jest to "kolejny poziom", Kategoria czynników, które mogą być mapowane jednak nie mieszczą się w szczególności kanał akupunktury. Ten poziom ma wiele zupełnie różnych wskazań jednak Najczęstszym powodem jest to wymagane jest w wyniku tego uspokaja Shen. Shen jest okresem czasu wykorzystywanego w chińskich lekach językowych, które w rzeczywistości nie mają rzeczywistego tłumaczenia w języku angielskim. Przede wszystkim odnosi się do aspektu nas, że nie jest cielesne, jak świadomość i myśl, a nasze emocjonalne i nie świeckiej istoty. Istnieją różne czynniki, które uspokoić Shen i są one wykorzystywane w różnego rodzaju okolicznościach, takich jak niepokój, rozpaczy, i bezsenność, nawet ból i wstrząs.

Większość czynników akupunktury mają wiele wskazań i yintang nie jest żadnym wyjątkiem. Podobnie jak wszystkie czynniki akupunktury warto w leczeniu rodzimych okoliczności przypominające przednie powikłania. Dodatkowo zalety nozdrza i może pomóc, gdy istnieje niedrożność nosa i absolutorium lub ból zatok. I wykorzystać go raczej dużo w moim następstwie, szczególnie dla stresu i zatok objawy alergii i zakażeń.

Sytuacja tego poziomu akupunktury odpowiada trzecie oko, metaforyczne oko w Hinduizm i Buddyzm, który otwiera się nasza świadomość rozszerza się i rośnie, aby być oświeconym. Jest to lokalizacja czakry czoła, szóstego z siedmiu głównych wirów witalność, które istnieją w naszym ciele, który ma do czynienia z wnętrza kierownicy, czytelność psychologiczna, i instynkt. Nawet w zachodnich leków, które jest anatomicznie istotne położenie, miejsce łagodne wchodzi czaszki, aby aktywować szyszynkę. Jak ciemność wzrośnie w nocy, szyszynka jest stymulowany do wydzielania hormonu melatoniny, co czyni nas senny. Ponieważ Solar pojawia się i lekki wzrośnie, szyszynka zatrzymuje produkcję tego hormonu i wstać.

[ad_2]

Źródło Nancy Hyton

Louise Hay jest jedną wspaniałą kobietą

[ad_1]

Louise Hay jest rodzajem niezbyt często osób, których obecność wypełnia pokój i wszystkich w nim z obfitości witalności, miłości i pokoju.

Urodzony w 1926 do ubóstwa dotkniętych Mama, Louise Hay na początku lat jako maluch, dorastający i młodsza dama zostały zapuszone z emocji niskich, jeśli nie istnieje, próżność. Przez jej osobiste konto, była zagubioną duszę, aż odkryła Kościół nauk duchowych miejsce uświadomiła sobie, że w przypadku zmiany wzorców myślowych, można ewentualnie naprawdę zmienić swoje doświadczenia w życiu. Ona wzrosła do zafascynowany temat i w pełni odwrócił jej życia rundy przede wszystkim w oparciu o idee zdała sobie sprawę. Rezyduje dowód, że ktoś może zmienić swoje życie poprzez swoje wewnętrzne idee i zwroty powtarzają się w kółko.

Ona wzrosła, aby stać się preferowane mówca i szef warsztatów na Kościół i ludzie rzeczywiście rezonated wraz z jej mody edukowania. Kiedy Louise zauważył, jak ludzie niech ich bolesne przeszłości i choroby zarządzania ich życia, ona obiecał, aby pomóc im zobaczyć, że ich dobre samopoczucie i stresu psychicznego zostały ukształtowane z ich własnych destrukcyjnych pomysłów o Się. W tej chwili napisał nieco niebieską broszkę, w której opisała, jak destrukcyjne wzorce psychiczne i przekonania mogą być na wyjaśnienie korzeni chorób lub "dis-eases" w naszym ciele.

Louise zdaje sobie sprawę, że jej wiadomości są tak uproszczone w przyrodzie, że będą zazwyczaj pracochłonne, aby zrozumieć, jednak podstawowym przesłaniem, że ona musi dzielić jest: "ciała, jak wszystkie kawałki w życiu, jest lustro naszych wewnętrznych pomysłów i przekonań. Każda komórka wewnątrz ciała reaguje na każdą myśl, którą zakładasz i każdą frazę, którą komunikujesz. "

Ona drukowane 5 000 kopie podstawowego ebook ona kiedykolwiek napisał znany jako "Heal Your Physique" na duplikat maszyny i uczynił go w nieco niebieskim pamflet, że dała do osób, aby pomóc im leczyć swoje życie. W 1984 w wieku zaledwie około 60 zaczęła swoją osobistą firmę wydawniczą znaną jako Hay Home publications i ujawniła "You Can Heal Your Life", który został przetłumaczony na praktycznie 30 zupełnie różnych językach i do tego momentu w 2013 kupił więcej niż 35 Młyn kopie jonów na całym świecie.

Nie może być teraz film o jej życiu, naukach i filozofie, które znane jako "można leczyć swoje życie" film. To opowiadany przez Louise i to przede wszystkim opowieść o jej podróży i sposób, w jaki wykorzystała idee naucza jej życia osobistego i sposób jej się jej, kim jest natychmiast. Ona jest światłem słońca na tym świecie i inspiracją dla tysięcy i tysięcy.

[ad_2]

Źródło Nancy Maggie Lee Lewis

Kryształ terapeutyczne i Bruksizm

[ad_1]

Bruksizm jest czas medyczny okres używany do wyjaśnienia zaciskanie i szlifowanie zęba. To wpływa na każdego dorosłym i młodzieży.

Nie ma czegoś takiego jak konkretnej odpowiedzi, co powoduje Bruksizm istnieją wydziały myśli, że może to być z powodu braku symetrii zęba, podczas gdy inni mówią, że wyświetla nerwowość osób, a może problemy trawienne, a nawet zakłócony

snu, a może dysfunkcji ośrodkowego układu nerwowego.

To jest wniesiona przez Reflex żucia i to nie jest odkryte żucia zachowanie jest czystym ćwiczeniu. Kiedy osoba śpi Reflex część umysłu jest energiczny, podczas gdy zarządzanie umysłem jest nieaktywny prowadzi to do żucia ruchu, który jest

nieregularne i znany jako Bruksizm.

Bruksizm zazwyczaj występuje podczas snu, nawet wtedy, gdy dana osoba bierze tylko krótką drzemkę.

W typowym przypadku siekacze są przenoszone w opozycji do psów w ruchu bocznym (aspekt do aspektu) to nosi szkliwo zębów. Będzie to prawdopodobnie wpływ gryzienia przez wyeliminowanie i spłaszczenie ostrych krawędzi zęba. Jest prawdopodobne, jeden z najbardziej typowych problemów ze snem i uważa się, że wpływ między 30 i 40 000 000 osób samotnie na nocnej Fundacji.

Stres, który jest wywierany na ząb w całym odcinku bruksizmu waha się od 100-600 psi (Kilos na sq. cala), która jest niewiarygodną ilością stresu. Każdy robi to, choć na unikalną skalę niektóre być może tak niskie, że w żadnym razie nie odkryć coś miejsce Ostre przypadki mogą powodować różne problemy.

Problemy przyczyny Bruksizm może być powikłania ból szczęki, ząb, który może być już dotknięte próchnicą (z jednej innej podaży) może się załamać, ząb może okazać się delikatny można odkryć dziąsła oddala wolne zęby kostne grzbiety policzek podrażnienia i ból policzka i grup mięśni świątyni, ząb może również okazać się rozdrobnione, erozja podłogi gryzienia i pękanie zęba.

Poniżej znajdują się dwie zasady terapeutyczne kryształy, które mogą pomóc w tym minusem. Najlepiej jest utrzymać je zarówno pod poduszką lub obok materaca, jak to jest jedna rzecz, która się dzieje, podczas gdy spanie nie ma czegoś takiego jak chcesz trzymać kryształ z Tobą na bieżąco choć jeśli chcesz, może. Upewnij się, że program kryształy do wspomagania z terapeutycznego bruksizmu przed użyciem.

Gehlenite: zwiększa optymizm budzi rozsądny aspekt swojej natury przynosi wesołe usposobienie pobudza

obiegu i ładnie jest.

Strombolite: przynosi miłość i hojność dostaw nas z uziemieniem wyrównuje czakry zwiększa spokój i szczęście.

Jest to bardzo dobre dla przeniesienia władzy od uzdrowiciela do odbiornika.

Obserwować: te dwa kryształy nie powinny, że proste wrócić i nie powinny najbardziej opłacalne rundy.

Te kryształy mogą być nawet miłej pomocy z kilkoma przyczynami do robienia szlifowania gorzej.

Fluoryt: może być kolejnym największym kryształem, aby korzystać z wszelkiego rodzaju minusem z zębem: jest naprawdę Ochrona i oczyszcza i przynosi stabilność Aura, pomaga zabrać wzorach zachowań, które zostały przymocowane przez bardzo długi czas. To dobry kryształ, aby zapewnić studentom kolegium lub tych starań większych studiów, ponieważ pomaga w organizowaniu i przetwarzania informacji, a także pomaga w absorpcji i zapamiętywania danych, które zostały odkryte. Fluoryt przynosi porządek z chaosu zwiększa swój instynkt i skuteczny do przeciwdziałania laptopa geometrycznej i stresu Geopatycznego. Daje nam bezstronność ma naprawdę stabilizujący wpływ na uczucia. To będzie ewentualnie pomóc w leczeniu zakażeń, respitory owrzodzenia dróg rany reumatyzm i zapalenie stawów.

Stres jest jednym z czynników, które sprawia, że sytuacja jest o wiele gorzej i kilka z największych kryształów terapeutycznych dla tego są:

Hematyt: używany do bardzo dobrego wyniku końcowego w autoryzowanym stanie rzeczy, harmonizuje myśli, ciała i ducha. Kryształy terapeutyczne moce są dobre dla ludzi, którzy znajdują się nieśmiałe szczególnie Panie, stres jest znacznie lepsza przy wykorzystaniu tego kryształu, pomaga podnieść conceit, salda meridianów, jest wspaniałym kryształem dla uziemienia i bezpieczeństwa. Zwiększa energię, pomaga z naszego zaufania nam pomóc z naszym naciskiem i jest skutecznym kryształem do studiowania szczególnie zajęć matematycznych. Hematyt pomaga przezwyciężyć własne ograniczenia i przymusów, wzmacnia instynkty przetrwania to kryształ, który jest wskazane, aby pomóc przezwyciężyć nałogów. Choroby, że ten kryształ właściwości lecznicze były wiedzieć, aby pomóc różnić się od zapalenia stawów, okoliczności krwi, bezsenność, regeneracja tkanek, zmniejszyć gorączkę, i niedokrwistość.

Amethyst: jest wspaniałym terapeutyczne i ochrony kryształów jego właściwości są znacznie wysoce skuteczne. Pomaga uspokoić myśli straży od psychicznych ataki zmniejsza bezsenność z powodu myśli, że nie relaks poprawia wspomnienia pomaga złagodzić gniew, niepokój i nerwowość, a zwłaszcza stres, promuje ustawienie miłości i jest skuteczny oprogramowania, które mają do oczyszczania i medytacji choroby, które były łatwość z ametystów właściwości lecznicze są powikłania stres pory i okoliczności skóry wspomaga układ odpornościowy zmniejsza siniaki i obrzęk.

Powyższe trzy kryształy powinny być zawsze z Tobą; są one często noszone jako biżuteria lub może przewożone w kieszeni lub torebce w rodzaju kamienia strachu lub kamienia palmowego.

Po prostu upewnij się, że oczyścić kryształy i zaprogramować je do stresu terapeutycznego.

Mam nadzieję, że po prostu odkryć te informacje użyteczne.

Miłość i łagodny

Colleen Kryształowy Smok

[ad_2]

Źródło Colleen Simmons

Umieścić swoje zwierzę zwierząt prawo do hipnotycznego trance

[ad_1]

Zaskoczyć, jak mogę hipnotyzować mojego zwierzaka?

Daj mu kilka myśli, you've zdobyć zwierzę zwierzęcia jako jeden z wielu członków rodziny, podobne jak indywidualne dziecko, każdy usłyszeć, oddech i energiczny, ich za to, co uspokaja będziesz w stanie uspokoić swoje zwierzę… identyczne do witalności. Teraz tutaj jest krok po kroku informacje do obligacji i zahipnotyzować zwierzę zwierzęcia.

Najpierw odkryj wygodne miejsce dla Ciebie i Twojego zwierzaka, podobne do krzesła, kanapy i materaca lub gdziekolwiek po swoim zwierzakiem. Ich ponownie, jak postępować głaszcząc ich przestrzeń brzucha w łagodnych działań kojących, jest niezwykle istotne, że po prostu zrobić to bardzo delikatnie i stopniowo, zwłaszcza jeśli chcesz zbudować wiarę między Tobą a zwierzaka, zarówno jeśli to Twój osobisty lub innych. Możesz zabrać rękę lub utrzymać łagodny masaż leczniczy na sylwetkę zwierzęcia. Upewnij się, że kontakt co część swojego zwierzaka delikatnie do sytuacji je do kontaktu i ruchu, a następnie jak oddech powoli się i na początku rozmawiać cicho z głębokim kojący głos do utrzymania swojego zwierzaka w stanie trance…

Dla tych, którzy naprawdę czują się komfortowo grać i skontaktować się z ucha z łagodnym udarem, aby utworzyć dodatkowe pogłębienie, a następnie rozpocząć mówienie tylko trochę wcześniej z brzuchem psów dźwięki, (słysząc do psi płakać i psi śmiech i być nauczane zadowolony dźwięk ich głosu, a następnie stosuje się go w całym hipnotyczne opcje) należy wziąć je głębiej…

PS: prawdopodobnie masz zwierzaka, będziesz wiedział, jakiego rodzaju dźwięki Twojego zwierzaka sprawia, że gdy są zadowoleni lub podekscytowany, to prawie jak mówienie do swojego zwierzaka z głosem dziecka, identyczne podejście można rozmawiać z dzieckiem. Z Zastosuj zwierzę będzie prawdopodobnie uwarunkowane głosem wykorzystując hipnozę, aby zmienić swoje zachowania i zwiększyć ich samopoczucie. Kiedy w stanie dostarczyć swojego zwierzaka z trance, utrzymanie ich ciała z agencją mistrzostwo i przyjęty z autorytarnych głosu następnie Flip Your Pet nad dostarczyć go z transu. Upewnij się, że nagradzać zwierzę z Tobą prawdopodobnie nie ładne, dobre, tak i tak, czy dobry psi.

Proszę zauważyć: Twoje zwierzę może po prostu rozpraszać się od dźwięków i hałasów z zewnątrz, a następnie jest to częsty czynnik, że mogą uciec od trance, jak tylko zostały one rozproszony i zabraknie w kierunku dźwięku, jest to czysta odpowiedź intuicji…. Więc nie zniechęcaj się, Utrzymuj szkolenia ostatecznie nie reagują na dźwięki lub hałasy, jak tylko są one głębsze i wygodne miejsce Twoje są wewnątrz ich umysły.

[ad_2]

Źródło przez Doreen Cohanim

Co to jest Podręcznik testowania mięśni i wykorzystywane Kinesiology i Dlaczego powinienem dbać?

[ad_1]

Co Podręcznik badania mięśni i wykorzystywane kinezjologii i Dlaczego powinienem dbać?

Badanie mięśni podręcznika (MMT) jest techniką wykorzystania energii i odpowiedzi mięśni, aby sprawdzić wykonać w obrębie ciała. Wykorzystywane kinezjologii jest Grafika większa niż dokładna metodologia z wykorzystaniem kontroli mięśni podręcznika do guage sytuacji w obrębie ciała. Wykorzystane Kinesiology (AK) to system, który ocenia strukturalnych, chemicznych i psychologicznych elementów dobrze jest wykorzystując Podręcznik badania mięśni miesza się z różnych normalnych strategii rokowanie zgodnie z ogólnoświatową szkołą wykorzystywanych kinezjologii.

Szybkie historyczne przeszłości badania mięśni podręcznika i wykorzystywanych kinezjologii:

Podręcznik badania mięśni został opracowany w 1915 przez Roberta W. Lovett, MD jak starał się znaleźć słaby punkt mięśni u osób cierpiących na polio. Następnie w 1940 roku Henry i Florence Kendall drukowane Przewodnik znany jako "badanie mięśni i wykonać", który nakreślił poszczególnych ocen mięśni, aby odizolować każdy konkretny mięsień. Frank Chapman po raz pierwszy opisane małe guzki przetargu tuż poniżej pory i skóry, że związane z dysfunkcją systemu narządów w 1920 roku. [1] Te małe guzki przetargu są znane jako czynniki refleks Chapmana lub Neurolymphatic czynników, jak są one określone w AK. Dr George Goodheart był kręgarz, który praktykowane w Michigan i założyciel ojca AK. Dr. Goodheart Wydrukowano Podręcznik analizy kinezjologii w 1964. Dokonał wielu obserwacji podczas przeprowadzania ocen mięśni opracowanych przez Kendalls w powiązaniu z czynnikami Neurolymphatic Chapmana. Dr Goodheart widział, że tkanki mięśniowej były związane z czynnikami Neurolymphatic Chapman. Korelacja ta jest wykorzystywana w AK do punktu organ, który może być nękany. Kręgarz nazwie Terrance Bennett uznane czynniki w obrębie ciała, że związany z układem krążenia, który znany jako neuronaczyniowych czynników odruchowych w 1930 roku. Te neuronaczyniowych Reflex czynniki są dodatkowo związane z poszczególnych tkanek mięśniowych. AK korzysta z czynników południka akupresurą i strumień płynu mózgowo-rdzeniowego w terapii dysfunkcji. Chociaż wszystkie 4 wcześniej mówił o strategiach są wykorzystywane w AK pierwsza metodologia leczenia dysfunkcyjnych lub "słaby" mięśni jest thru chiropraktyka regulacji.

Jak jest stosowany test mięśni?

"… MMT nie będzie po prostu badania na precyzyjną energię mięśni; stosunkowo może również sprawdzić, czy potencjał układu nerwowego do dostosowania mięśni do zmiany szczepu egzaminatora kontroli. System nerwowy działa optymalnie natychmiast starają się dostosować ćwiczenia mięśni, aby spełnić zaproszenia do kontroli. " [2] Istnieje wiele elementów, które mogą mieć wpływ na odpowiedź tkanek mięśniowych do podręcznika kontroli mięśni. Mogą one być również strukturalne (radzenia sobie z układem nerwowym), limfatyczny, radzenia sobie z układu naczyniowego, strumień płynu mózgowo-rdzeniowego, lub system akupunktury. Celem wykorzystania kinezjologii i kontrola mięśni podręcznika jest do obsługi wady podstawy w obrębie ciała. Chiropraktyka regulacja jest pierwszą i wstępną terapię przy wykorzystaniu AK. Istnieją sytuacje, gdy chiropraktyka korekty nie rozwiąże problemu. AK może być używany do dodatkowych rozważyć ciała, aby dowiedzieć się, czy nękany narządów lub ciała system jest problem.

W odpowiedzi na badania drukowane w 2008 w Journal of chiropraktyka i osteopatii "motywem do dodawania badań mięśni podręcznika do chiropraktyka strategii diagnostycznych jest to, że prawie wszystkie różne parametry dysfunkcji uznanych w niskich back i bóle szyi nie zostały udowodnione, aby poprzedzić ból, jednak stosunkowo wyłącznie towarzyszyć. Istotnym wyjątkiem jest energia mięśniowa, która może przewidywać przyszłe bóle pleców i szyi u bezobjawowych ludzi ".[3]

Ból jest wskaźnikiem, że istnieje wadą w obrębie ciała. Ból jest objawem, chociaż i nigdy nie podstawowej wadą. Zajęcie się podstawową wadą jest jedno rozwiązanie do przeniesienia ciała w kierunku właściwego wykonywania i z dala od dysfunkcji. Słaby punkt mięśni i nierównowagi jest dużo lepszy wskaźnik dysfunkcji w obrębie ciała niż ból.

Co jeszcze można sprawdzić mięśni być informacją?

Jak mówił o wcześniej istnieje wiele elementów, które mogą mieć wpływ na mięśnie odpowiedzi na sprawdzenie mięśni. Nie udowodniono korelacji między słabym punktem, w którym tkanki mięśniowej i problemy w powiązanym narządu. Badania drukowane w Journal of manipulacyjne i fizjologiczne Therapeutics w 2004 zgłaszane przypadek młodego człowieka z niskim znowu ból, który nie może być rozwiązany przez doustnych pośredników lub macierzystych zastrzyki kortyzonu. Poszkodowanych następnie próbował chiropraktyka zmiany, które nie rozwiązały problemu. W drodze analizy AK twórca był w stanie określić wrodzone nieprawidłowości gigantyczne jelita, które dotknięta osoba zapomniała ustalić początkowo. Ta nieprawidłowość była podstawą powodem niskiego bólu młodszego mężczyzny. Po prawidłowym rozwiązywaniu dużych jelit znowu ból ustąpił. [4]

Podręcznik badania mięśni i wykorzystywane kinezjologii są strategie analizy, które mogą być używane wraz z różnych dodatkowych typowych przyrządów diagnostycznych, aby dowiedzieć się przyczynę dysfunkcji w obrębie ciała. Ciała ma naprawdę bardzo skuteczny potencjał, aby leczyć się, gdy biorąc pod uwagę szansę. Zaprzestanie bólu i identyfikacja i usuwanie dysfunkcji zwiększy potencjał ciała do uzdrowienia się.

Odwołania:

1. Chapman Reflex czynników. (ND). [Dostęp 19 października, 2015], od https://en.wikipedia.org/wiki/Chapman_reflex_points

2. Cuthbertem, S. C., & Goodheart, G. J. (2007). Na wiarygodność i ważność podręcznika badania mięśni: Ocena literatury. Chiropraktyka & osteopatii Chiropr Osteopat, 15 (1), cztery.

Trzy. Schmitt, W. H., & Cuthbert's, S. C. (2008). Powszechne błędy i medycznych wskazówek do podręcznika badania mięśni: "kontrola ramię" i różne niedokładne procedury. Chiropraktyka & osteopatii Chiropr Osteopat, 16 (1), 16.

Cztery. Caso, M. (2002). Analiza Chapmana Neurolymphatic refleks poprzez wykorzystane kinezjologii: przypadek raport niskiego ponownie ból i wrodzone nieprawidłowości jelit. Journal of manipulacyjne i fizjologiczne terapeutyki, 66-72. DOI: 10.1016/j. jmpt. 2003.11.009

[ad_2]

Źródło Tim Cunningham

Kryształy kwarcu Rose i kamienie Gem-oczyścić i ponownie kosztować kryształy i kamienie Gem

[ad_1]

Kryształy i kamienie klejowe odpowiadają i rezonują z poszczególnymi częstotliwościami barwnymi, tonami i promieniami słońca; wzrost lub wzmocnienie wybranych wibracji witalność. Kwarc różany rezonuje z różowym lub Róża łagodny, zwiększenie miłości, emocjonalne terapeutyczne, widząc oczami uczucia. Lapis rezonuje z głębokim niebieskim delikatnym, czyszcząc kanały komunikacji z innymi lub eterycznej krainy ducha; i uczciwości.

Istnieje wiele metod kryształów i kamieni klejnotów może być oczyszczone i naładowane lub zasilane przez będąc umieszczony w Solar delikatny; w Moon łagodny; płukanie ich zimną wodą eksploatację; Wstawianie ich do soli morskiej; grzebać kryształy w podłodze przez 24 do 48 godzin wstawiania kryształów z czynnikami przechodząca w górę w kierunku nieba; przenieść kryształy i przez kadzidło lub płomień białej świecy; wizualizować biały lub fioletowy delikatny w i przez kryształy; miejsce mniejszych kryształów lub kamieni na większych klastrów jasne kwarcowe lub ametyst kwarcowy dla 24 do 48 godzin, należy zdecydowanie oczyścić klaster i ponownie naładować lub pobudzać klaster kryształów w słonecznej lub księżyca łagodny.

Wcześniej niż Czyszczenie i ponowne naładowanie kryształów i kamieni klejnotów, należy wziąć pod uwagę płukanie każdy kryształ lub kamień szlachetny pod chłodnym wody operacyjnej. W przypadku, gdy jesteś blisko oceanu, jeziora lub strumienia należy zdecydowanie mieć przyczepność agencji w kryształy lub mogą "wzniecić" z palców do wody!

Głębokość promieni słonecznych oczyszcza kryształy i kamienie klejnoty wewnątrz zaledwie kilka godzin. Umieszczenie kryształów i kamieni klejnotów w Księżycu łagodny, szczególnie w całym Księżyc w pełni, usuwa wszystkie zmniejszyć szkodliwe lub zabrudzone energie z delikatną, ale bardzo skuteczną witalność.

Musisz wybrać, aby oczyścić kryształy lub kamienie klejnot wykorzystując sól morską, sugerowana sól morska może zabrać więcej niż uratowana żywotność szkodliwe; sól oceanu może również zmienić kryształy delikatne, wewnętrzne wibracje, zadając niepożądaną częstotliwość ponownego wyrównania.

Żywotność terapeutyczna Earth MOM regeneruje kryształy przez ponowne rowerowe lub transmutacji szkodliwe witalność, przywracając kryształy charakterystyczny wibracyjny częstotliwości.

Większe przezroczyste kwarcowe lub ametyst klastry kwarcowe mają moc, aby oczyścić i przywrócić stabilność do mniejszych kryształów i kamieni klejnotów absorbując szkodliwe witalność. Ja osobiście umieścić moje wisiorki kryształ na większych klastrów kryształ ponownego ładowania ich w ciągu jednego dnia. Moje klastry są ponownie naładowane przez Solar każdego dnia i księżyca każdego wieczoru, ponieważ strumienie w przez okna domu.

Rose Quartz
Rose kwarcowy normalnie znany jako "kryształ miłości" jest częścią domowego kwarcu kryształów i kamieni klejnotów. Gdy Tumbled, Rose Quartz waha się od bardzo delikatnego różu do głębszego różu. W czystym typie, wydaje się brokat i może być znacznie przezroczyste, gdy odbędzie się w Solar delikatny. Czasami są żyły lub prążków zapalniczki Rose Quartz, które wydają się prawie białe.

Gdy odbyło się, to ' s potencjał, aby rozpocząć doświadcza sposób zgody wewnątrz serca czakry wieńcowej, położony w samym sercu klatki piersiowej. Delikatna, delikatna witalność różowego kwarcu łagodzi uczucia, umożliwiając gojenia się ran po prostu bardzo prosto.

Rose Quartz poprawi swoją wiedzę medytacyjną, uspokojenie od wewnątrz. Umieść różowy kwarc pod poduszką lub w łóżku, aby pomóc w uspokajający swoje pomysły. Kawałek Rose Quartz umieszczony natychmiast na wieńcowej serca Chakra będzie delikatnie wyciągnąć emocjonalne szkody, pozwalając terapeutyczne, aby rozpocząć.

Jest to potencjał, aby uruchomić emocjonalny smutek i ból przez przebaczenie. Miłość jest delikatna, lekka i pielęgnuje, pozwalając Ci leczyć się w swoim indywidualnym tempie. Ponieważ delikatne wibracje Rose Quartz rezonuje wraz z sercem serca wieńcowej, zaczyna się pięknie ponownie stworzyć Święty Dom w środku, ponownie łącząc się z Divine Supply witalności. W terapeutycznych, to jest możliwe, aby zapewnić i uzyskać miłość pierwszy, do Ciebie. Jak przystąpić do uzdrowienia, próżnia może być utworzony ból miejsca i smutku zostały tak szybko, jak wykwalifikowanych, dając technikę podwyższony stopień miłości własnej, umożliwiając zapewnienie i uzyskać miłość, dla tych, którzy tak wybrać.

Jako delikatna, pielęgnowanie witalność Rose Quartz zaczyna płynąć do wszystkich poprzez pełne be-ING, sposób wewnętrznego spokoju i zgody wzmacnia pocieszenia i terapeutyczne na stopień duszy. Terapeutyczne, gdy poszukiwane z otwartym sercem wieńcowym, uwalniając wszystko, co przyszedł wcześniej niż, czyści szlak do nowych przygód, nowe doświadczenia z odnowionego poczucia pewności siebie.

Czy jesteś przygotowany, aby uruchomić ból i smutku, urazy rzeczywiste lub postrzegane, przebaczając ci i ktokolwiek inny zainteresowany? Przebaczenie jest rozpoczęcie od samoobrony. Przebaczenie uwalnia Cię od przeżywania, re-playing, który wytrącał ból i walczy. Intencja przebaczenia nie wymaga od Ciebie położenia siebie w identycznej ścieżce lub w porównywalnych okolicznościach.

Należy pamiętać, aby oczyścić i ponownie naładować swoje kryształy zwykle, szczególnie, jeśli pracujesz razem z kryształami podczas medytacji i pracy terapeutycznej. Weblog na kryształy i kamienie Gem-wstęp, zawiera szczegółowe informacje na temat czyszczenia i ponownego ładowania kryształów.

Przynależność do Królestwa anielskiego: Archanioł Jophiel, którego identyfikacja oznacza "wielką rzecz o Bogu", obdarza każdego z nas wyborem widząc oczami uczucia, akceptując to, co wcześniej niż ty z wyroku.

Właściwości terapeutyczne: rany emocjonalne, miłość, miłość własna, redukuje napięcia, zwiększy pewność siebie i promuje sposób wewnętrznego spokoju.

Częstotliwość wibracji: delikatne, lekkie, pielęgnacyjne, pokojowe, kojące, delikatne

Właściwości religijne: pomóc w wyrównaniu wewnętrznej siebie wraz z większym-Self; przynosi do opanowanie czakra serca wieńcowej z emocjonalnego terapeutycznego

Jakie są wasze doświadczenia w pracy z kryształami i kamieniami Klejnotowymi, Rose Quartz? Patrzę w przyszłość, aby studiować swoją opinię!

[ad_2]

Źródło Terrie Marie

Crystal Essence i sposób może pomóc z drożdży infekcji

[ad_1]

Można uzyskać pewne rzeczywiście przydatne wyniki poprzez swoje osobiste esencje kryształ. Dla tych, którzy korzystają z tej historycznej techniki terapeutycznej, będziesz w stanie pomóc ciała leczyć się z niszczących drożdży infekcji. To może brzmieć nieco oznacza off jednak jest to łatwy środek, który został użyty przez wiele wieków i w wielu kultur. Dla tych, którzy mieszają ten prosty środek z różnych czystych terapii to jest możliwe, będziesz zaskoczony wynikami i ogólnie skutecznie, że będziesz naprawdę czuć.

Są to proste preparaty, które powodują wibracyjny wpływ zanurzając kamień w wodę źródlaną, która znajduje się w szklanym naczyniu i naraża statek na bezpośrednie światło dzienne. Wynik jest naładowana woda, która jest w stanie terapeutyczne w całej sylwetkę. Istota Gem jak to również uznane jest uważana za afektywną, pozwalając próbkę witalności wybranego kamienia, aby odejść jego odcisk na wodzie.

Światło dzienne jest największe w tej Interplay wystąpić jednak można nawet odejść kamień w wodzie przez łóżku w ciągu jednego dnia. Bardzo pierwszą rzeczą w godzinach porannych zabrać kamień i pić istotę. Ten naładowany wody zostaną również zapisane do późniejszego wykorzystania i pijany przez cały dzień, aby pomóc sylwetkę z kursu terapeutycznego.

Ta woda będzie również stosowany na czynniki impulsowe lub okrągłe miejsca Chakra. Wydaje się być po prostu tak skuteczny, jak ten sposób. Istota może być zapisana w lodówce i używane w ciągu tygodnia. Świeżo wykonane jest wyraźnie największy i nie powinno być zamrożone.

Klejnot Essence w wannie

Jeden inny wielki sposób, aby uzyskać korzyści dobre samopoczucie jest tak, aby dodać jakąś istotę klejnot do wody w wannie. Będzie również stosowany w Twoich zwierzakach lub spryskać na roślinność wewnątrz z doskonałych rezultatów.

Niektóre kamienie są trujące, a inni rozpuszczają się w wodzie, więc niektóre ostrzeżenia muszą być podjęte. Woda klejnot utworzona z kamienia z domu kwarcowego jest chroniona, aby korzystać z. Możesz również próbować cytrynę, ametyst i tygrysy oko.

Jako substytut wykorzystania światła dziennego, aby Twoja istota ewentualnie można spróbować księżyca. Ta istota ma schłodzony wpływ na nasze uczucia, jak kamień księżycowy jest przetargu i chłodzenia. Mieć przezroczystą szklaną miskę i umieścić w nim oczyszczony kamień klejnot. Wlać trochę współczesnej wody źródlanej do miski, aż kamień klejnot jest zadaszone. Dzięki tej technice miejsce miskę na zewnątrz pod słońcem Księżyc w pełni przez około trzy godziny. Jeśli wieczorem jest oczywiste i spokojny miskę można pozostawić na zewnątrz w ciągu jednego dnia. Zabierz kamień i oczyść go. Wlać prawo istoty do przezroczystego szkła i pić bardzo pierwszą rzeczą w godzinach porannych, aby pomóc połączyć się na harmonijny dzień.

Po coraz używane tej techniki terapeutyczne kilka razy jest to możliwe, odkryjesz, że drożdże infekcja złagodziła lub w pełni poszedł. Stres w naszym życiu jest istotnym czynnikiem dla drożdży zakażenia do utrzymania, więc kiedy znajdziesz się wykorzystując kamienie klejnoty jako technika terapeutyczna będziesz uspokajający i kojący siebie i pozwalając czystego zgody ciała mieć terapeutyczny mają wpływ na.

[ad_2]

Źródło A Anderson

Zamknięte serce wieńcowe jest zamknięte myśli-wracając do świadomości serca wieńcowej

[ad_1]

Przez wiele miesięcy pracuję z ludźmi, którzy nie powinni ich ciała-oznacza to, że nie wydają się być całkowicie związane z uwagą ich myśli-kobiet i mężczyzn, zarówno z wszystkich narodowości. Na początku, wierzyłem, że to tylko tych ludzi, którzy mieli wykwalifikowanych ekstremalnych urazów swojego życia. I może zobaczyć, jak ból z poprzedniego i martwić się urazem występujących po raz kolejny był w służbie tych ludzi z pobytu związane. Niestety wystarczy, że przyszliśmy zrozumieć, że nie tylko ludzie szoku, jednak każda osoba, która kiedykolwiek była krzywdę ich życia.

Większość osób żyje ich życia z zamkniętym sercem wieńcowym. To otwiera się rzadko, ale na pewno nie będzie utrzymywać otwarte. Osoby zazwyczaj czują się całkowicie szczęśliwy być może w ciągu poszczególnych wydarzeń, jeśli problemy przejść najlepszy sposób ich przewidywania. Mogą one dodatkowo naprawdę czuć się całkowicie szczęśliwy i otwarte serce wieńcowe, gdy zakochają się, gdy mają stosunek, gdy dostają dużą sumę gotówki, i tak dalej. W tym sensie, otwierając te serca wieńcowej i jego otwarcie jest czysto przede wszystkim opiera się na systemie idei nieświadomych myśli. Jeden ma teraz mieć cel, aby utrzymać swoje serce wieńcowe otwarte. I naturalnie, każdy wie, że uczucia są kierowane przez idee, które determinują przebieg satysfakcji jednego doświadczenia. Jeśli nie ma żadnej satysfakcji to nie ma żadnego szczęścia w sercu wieńcowej. Jeśli nie ma szczęścia w sercu wieńcowej, to nie ma żadnego spokoju. I z pokoju ich zamieszkuje świat niezadowolony.

Kiedy ludzie są niezadowolony, zazwyczaj skarżą się, decydują, i krytykują się oprócz innych, które znają i nie wiedzą. Ego (ogromne i mało) musi zarządzać wszystkie kawałki to może jako opcja do obrony. Problemem jest to, że ten sposób życia został przyjęty jako czysty umysł-SET. To umiarkowanie dodatkowe "regularne" umysł-SET. W różnych zwrotów, to nie jest jak Bóg ma problemy dla nas. To właśnie wybraliśmy i to właśnie stworzyliśmy.

Krzyczymy "Hej, mogę zrobić to, co muszę zrobić i to moja alternatywa w wyniku jestem grownup." Po tym wszystkim jesteśmy całkowicie właściwe o tym. Niemniej jednak, w ten sposób, mamy wyeliminować nas tak odległe od naszej boskości, że mamy zapomniał rzeczywistość, do kogo jesteśmy. Ten stan jest bardzo podobny do buntownictwa niewiele, że jest się, aby pokazać w pewnym stopniu jego tata i mama. Dziecko mówi "nie informują mnie, co robić i nie chcę, aby pomóc." Potem szybko się burzy, potknięcia się dość trochę. Właściwie, oni postępować potknięcia się wiele w celu określenia, aby zaprzestać "szturmować" off, więc nie spaść i zeskrobać kolana wszelkie dodatkowe. Teraz, rozróżnienie między modny dorosły dzień i buntowous niewiele jest to, że istnieje większe prawdopodobieństwo, że dziecko powróci do ich tata i Mama, aby polowanie zalecenie. Modny dorosły dzień obliczy i stworzył alternatywną trasę do pozostania w zarządzaniu w wyniku problemów są bezpieczniejsze, co oznacza. Będą one celu ich braki, uchwycić ich manipulacje, i osiedlić się na metody świata i powiedzieć sobie, że to jest po prostu jak są problemy.

Aby upewnić się, że po prostu zaakceptować prawdę, że potrzebują pomocy lub powinni zrobić problemy w inny sposób, muszą być gotowi zrezygnować z ich ego. W wyniku prawie wszystkich osób radzą sobie z zmartwień: martwić się o odrzucenie, martwić się o emocjonalne szkody, martwić się o porzucenie zarządzania, martwić się o porażki, martwić się o sukces, martwić się o ból, i tak dalej. Jest on dostępny w wielu typach. Wiele osób nie powinno mieć pewności co do ogólnego przewidywania. Większość nie tak jak zaskakujące i dlatego pracują tak ciężkich na pobyt w zarządzaniu. To sprawia, że jeden naprawdę czuć podatne i ze względu na nasze usuwanie skojarzeń z naszej prawdziwej Boskiej naturze, mamy zapomniał najlepszy sposób na kran do wnętrza zastanawianie się. Zarówno oznacza, że idzie, to jednak martwić przede wszystkim oparte i bez względu na to, jak chcemy dla kwestii, aby być, luka cały czas istnieje na pewnym etapie, tak długo, jak centrum jest zamknięty.

Po tym, jak byliśmy Młodzi ludzie, mieliśmy otwarte serce wieńcowe. Lubimy swobodnie. Jeśli ktoś nas zamknie, to nam przebaczył. Jeśli wziął dialogu, aby im wybaczyć, to może być wszystko to zajmie i że w tym samym dniu będziemy się śmiać i ciesząc się zbiorczo po raz kolejny. Jako dziecko, jesteśmy otwarci na wiedzę i dowiedzieć się o życiu i kwestiach i różnych osób. Nie bylibyśmy w żaden sposób pojąć myśl o dotarcie do emocjonalnie bronić się, aby nie dostać krzywdę. Bezpieczeństwo okazało się zrealizowanego postępowania w wyniku nauczyliśmy się, że nie było rozsądne, aby być "otwarty jak ebook". Byliśmy nauczani, że nie było sensowne, aby być tak ufny i przebaczy. Nasza niewinność była uważana za słaby punkt i tak szybko, jak "zagubiony" to oboje wierzyli, że jest nieosiągalny, aby zrealizować jak tylko raz jeszcze lub że nie ma potrzeby, aby zrealizować go jeszcze raz.

Niewinność jest tym, co zachowuje jeden pokorny. To, co zachowuje jeden w stanie bez osądu i pozwala na konkretną bezwarunkową miłość. Bezwarunkowa miłość jest wyrażona na ten umysł-zestaw w wyniku tego wszystko, co uznają istnieć. Kiedy czuje się miłość płynąca za pomocą ich serca, zawsze wszyscy wiedzą, że jest specyficzna. Parametry dla tego wyrażenia nawet nie istnieją. Rozważmy wszystkie przypadki, które wykwalifikowanych zakochać. Ta konkretna osoba może nie być w Twoich oczach niewłaściwa. Mówimy nawet o kwestiach takich jak "miłość jest ślepa". Weź pod uwagę, gdy miał swój pierwszy mały. Pokochasz, że niewiele jeden dużo w porządku, że oni "nie potrzebują nic." Dla tych przedmiotów i wiele dodatkowych, które nie są mówione o tutaj, kilka z nas zdecydują się bezwarunkowo, podczas gdy inni stoją i krytykować bezwarunkowej miłości, która jest wyrażona. Niektórzy z nas ignorują krytykę, podczas gdy inni dają się do niego.

Ze względu na obecną Kondycjonowanie naszych Stanów myśli, mamy zadowolić się, że jeden oznacza, że będziemy bezpiecznie kochać jest pod naszymi osobistymi zwrotów i sytuacji. Na wysokim z tego, uważamy, że jeden oznacza, że naprawdę czuć i doświadczenie miłość jest thru jednej innej konkretnej osoby, okoliczności, lub scenariusza. Ale, żywotność uczucia jest możliwe do zdobycia zawsze w wyniku tego jest bardzo czynnikiem, który podtrzymuje całe życie. Jednym z celów może być nieświadomy to dlatego, że masz uwarunkowane siebie, aby otworzyć i zamknąć swoje serce wieńcowe regularnie, jak lekki swap. Jest to powód, dla którego może być w miłości, a kolejne minuty nie są. Być może odmówiono mu utrzymania się z bólu i zmartwień.

Kiedy centrum pozostaje otwarty, czakra centrum to-co jest ledwo jednym z obiektów ciała, które pomieścić żywotność miłości-jeden czuje miłość każdej sekundzie dnia. To jest ta miłość, która pomaga Ci razem z emocjonalnym i własnym wzrostem. To jest ta miłość, która pozwala dostrzec swój cel w życiu i najlepszy sposób, aby szanować różne osoby cel w życiu. To jest ta miłość, która rzeczywiście pozwala na osiedlenie się dla osób, dla których są na pewno z obecnie próbuje je zmienić. To jest ta miłość, która pozwala zarys swój indywidualny sukces i najlepszy sposób, aby go osiągnąć. To jest ta miłość, która uczy najlepszego sposobu, aby zwiększyć swoje młodzież z danych i wiedzy. To jest ta miłość, która pozwala zadowolić się swoim obrazem i wyrażania siebie. To jest ta miłość.

Z zamkniętym sercem wieńcowym, nie można nawet dojrzeć do Boskiej istoty religijnej, że są one (pewny, może być większa niż cielesne). Jeden zamienia się w uwięzione w doświadczaniu drzewa informacji dobra i zła. To drzewo produkuje problemy naprawdę czuć się dobrym charakterem. Wszystkie kwestie są przede wszystkim oparte na samozadowolenia. Samo-gratyfikacja ma tendencję do tworzenia złudzeń rundy, że umysł-SET. To jest świat, że większość pobyt w i dlatego większość Daydream sporo. Usuwa Cię z faktu, że jesteś obecnie w. Jesteś zarówno marzeń z powodu tego, co chcesz do wiedzy lub ze względu na to, czego nie chcesz wiedzy. To jest to, że część z was, która nie przyjęła rzeczywistości o tym, co faktycznie dzieje się wewnątrz Ciebie i Twojego życia.

Z otwartym sercem wieńcowym, ból i walczy nawet nie istnieje. Ciała i osoby wyłącznie naprawdę czują błogość. Osoba może być bardzo jasne, co jest iluzjonisty i co nie jest. Oni są świadomi i czują połączenie ich stanu jedności z Bogiem. Nie ma czegoś takiego jak strach czy frustracja. Oni naprawdę czują, że zgoda z całego życia. Budowa ciała otwiera się i karmi z drzewa życia.

Drzewo życia zamieszkuje w całej ludzkiej sylwetkę. Jest to plan naszej anatomii religijnej. Anatomia religijna jest jedna rzecz, że mamy nie został przyjęty w wyniku nie widzimy lub naprawdę czuć się w sferze religijnej, jak tylko używamy do-więc zaprzeczyć. Kiedy jeden wymaga czasu, aby trenować swoje religijne nasze ciała podobne do ich ciała, to widząc i uczucie regularnie powraca. Jako jeden zaczyna leczyć i uruchomić poprzednie bóle i wyroki, zamieniają się w lżejsze. Drzewo życia jest przygotowane do aktywacji. Nie ma czegoś takiego jak potrzeba dla biskupa, proboszcza, lub kapłana, aby aktywować to lub które pomogą Ci poznać najlepszy sposób na ujawnienie treści serca do miłości. To jest tak w wyniku E Book of Life jest napisane wewnątrz serca wieńcowej. Posiadasz to, co znane jest jako energiczny podpis w Twoim sercu wieńcowym. Właściwie, istnieje wiele podpisów energetycznych i istnieje wiele naczyń wieńcowych udogodnienia na budowie ciała, które utrzymują nadmierne częstotliwości drgań miłosne. Ponieważ masz przyzwyczaili się do doświadczania emanacji słońca na ogół znane jako uczucia, to musi Spotkaj siebie z różnego rodzaju witalności, które istnieją w i wokół Ciebie.

Uczucia są emanacjami słońca, których ekspresja decyduje jeden z systemów percepcji. Emanacje są widma Słońca, które świecą z obecnością Boga. Emocje szukają alei, za pomocą której do konkretnej siebie, ponieważ powinien postępować w ruchu. Należy pamiętać, definicja ekspresji w tym sensie odnosi się do witalności lub emocji z możliwością odejść (dalej krąży) z ciała i dlatego są one krótkoterminowe. Jeśli emocje nie przejdziesz do obiegu, centrum zaczyna się zamykać. Jeśli centrum zostanie zamknięte, reszta ciała zaczyna się zamykać. Energiczne zdolności wieńcowej serca podobne do tego z ciała wieńcowego serca. Budowa ciała musi być regularnie otwierane po raz kolejny do lubić. Miłość niesie naprawdę nadmierną Częstotliwość wibracji i prawie wszyscy ludzie wykonują na bardzo niskiej częstotliwości ze względu na uczucia, które trzymają na. Wejście do obiektu drzewa życia wymaga najpierw pracy z łagodną witalność. Łagodna witalność nie powinna być emanacji słońca, że jeden jest używany do, jednak łagodny się, że Emanacje pochodzą. To preludium do obiegu witalności uczucia wsiadając do centrum. Rozważmy to w ten sposób: Let's use upalny wody na przykład. Na przykład po użyciu wody, zazwyczaj trzymać go w średniej temperaturze. Można tylko stanąć wody tak upalny. Teraz, w przypadku, gdy trzeba było regularnie poprawić temperaturę wody każdego dnia, w końcu będziesz w stanie stać się lepszym dyplomem tej częstotliwości. Częstotliwość w tym przypadku jest ciepło. Czynnikiem, aby przypomnieć, że po prostu miał interwał korekty. Ludzka budowa ciała będzie przystosować się do bez względu na to narażać. Więc kiedy masz już radzenia sobie ze zmniejszeniem uczucia to będzie zmienić bez względu na to musi jako sposób na utrzymanie się. To jest bardzo prawdziwe, gdy radzenie sobie z anatomii religijnej, jak to wszystko opiera się przede wszystkim na witalność.

Teraz, dodatkowe można chłonąć łagodną witalność, zapalniczki się przekształcić, ponieważ są wibracyjne w lepszej częstotliwości. Jak chłonąć dodatkowe łagodne, ciała będzie przepływać do witalności stagnacji (ciężkie/niekorzystne uczucia) w celu, że dużo większa witalność wibracyjne mogą być dostępne. To naturalnie rozumie, co może być robi, ponieważ jest to jego autentyczny stan. Przez cały ten czas, wiele problemów przyjdzie na podłogę z nieświadomych myśli, które wymaga decyzji. Decyzja może przyjść za pomocą natychmiastowego wyeliminowania i zmiany negatywnych/ograniczających przekonania lub może przyjść za pomocą ostro świadomy przesunięcie.

Acutely świadomy przesunięcie jest to, co tworzy terapeutyczne w myślach. Świadomość jest to, co trzyma ciała przekonań w całej myśli. Tak szybko, jak to się stanie, ciała odpowie i poprzedni umysł zestaw nie będzie teraz istnieć oprócz pewności sytuacji ciała. Gdy środek jest otwarty, ciała będzie leczyć się na wszystkich zakresach. To myśli, które posiadają wszystkie częstotliwości wibracyjne. Myśli to wszystko przez ciała, jak każdy organ myśli i czuje (patrz PNI-psycho neuro immunologii, który wyjaśnia to). Każda część ciała posiada stan świadomości, który odpowiada drzewo życia lub drzewo informacji dobra i zła. Oboje radzą sobie z mniejszym łagodnym lub lepszym łagodnym. Jak poddać się ostro świadomy przesunięcie, kompletne ciała idzie za pomocą przejścia, jak prawidłowo. Będziesz przejść do wiedzy fachowej wiele różnych powstania nierozstrzygnięte punktów, jak terapeutyczne występuje jedna warstwa na raz. Ponieważ warstwy te są eliminowane, nastąpi podniesienie poziomu. Elewacja odbywa się za pomocą świadomości.

Ponieważ warstwy są eliminowane, jedna świadomość rozszerza się, a Uwaga jest podwyższona. To w tym stanie, że po prostu przekształcić się w dodatkowy świadomy swojej Boskiej naturze. Będziesz mógł usłyszeć i porozmawiać ze swoimi aniołami i różnymi istotami słonecznie. Studiujesz dodatkowe informacje na temat anatomii religijnej i wielowymiarowych naszych ciał. Dla każdego stanu świadomości, nie ma ciała, która posiada ten etap świadomości. Nazwiemy te łagodne nasze ciała. Wewnątrz każdego ciała leży jeden zestaw programów witalności. Jak każdy ciała słońca jest obudził się lub aktywowany, osoba jest w stanie wchłonąć dodatkowe łagodne i zupełnie różne odmiany słonecznej witalność przypominający witalność Star lub witalność tęczy.

Witalność Star zabezpiecza emocjonalną częstotliwość chciał pozwolić witalności miłości, aby zorganizować jeden dla korekt występujących w ziemi. Usuwa negatywne siły słońca z okrągłych osób. Witalność Star otwiera osoby tak samo jak szansa, że są one większe niż to, co przypuszczają, że są. To Preludium przejścia w rodzaju ananicznego. Witalność tęczy jest wykorzystywana w mieszaninie z witalność Star, ponieważ pomaga w rozwoju psychologicznej ciała w większych bardzo świadomych stanów. Zmienia świadomość myśli. Jeśli kiedykolwiek zrobić to do tej pory, można pracować bardzo uważnie z Anioły i Arch Angels i to jest możliwe, aby zobaczyć je bardzo żywe wraz z wnętrza wyobraźni i przedwcześnie lub trzecie oko. Extra szczególnie, można pracować z anioły łagodne i Star łagodne anioły.

Jeśli pozostanie na pracy, Twoi aniołowie będą zestroić Chrystusa łagodne wibracje do czakry. Chrystus łagodny przełamie złudzenia. To będzie dodatkowo przeróbek choroby/choroby (psychologiczny/emocjonalny/cielesne) w lekki ciała, które mogą uzyskać witalność miłości. Ciała będą poddawane zupełnie różne poziomy biorąc w dodatkowe intensywne zakresy drgań miłosnych. W miarę postępów, każdy etap idzie głębiej i głębiej w nieświadome myśli. To przyniesie do łagodnych wszystkich kwestii, które jest niezbędne, aby puścić za pomocą przebaczenia. Przebaczenie ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania centrum całkowicie otwarte zawsze. Przebaczenie może być niezbędne, aby wejść do bardziej święci sfery słońca lub nieba, jak to nazwać.

Jak przejść do stanu zwiększając swoje serce wieńcowe i podtrzymując lepsze ilości miłości witalności, można uruchomić wszystkie problemy, które po prostu teraz nie chcą wiedzy. Zrozumienie, co miało miejsce w przypadku konkretnego scenariusza lub konkretnej osoby zamienia się w monit, jak w tej chwili są dostosowane do All zastanawianie się. To, co wyglądało jak wieczność smutku i rozczarowania, pozostawia teraz sylwetkę. Całe kanały witalności ciała otworzy i może utrzymać otwarte. Witalność będzie krać się dużo lepiej teraz. Będziesz naprawdę poczuć się jak cała budowa ciała jest oddychanie. Osoby fizyczne nie będą teraz zdolne do "Vamp" od witalności, jak teraz otrzymują miłość za pomocą Ciebie od Boga. Wreszcie, obwód jest pełny. Widzisz, że obwód został pierwotnie stworzony miejsce miłość Boga trafia na planetę i ich mieszkańców, po którym, że witalność miłość kruje za pomocą planety i mieszkańców i powraca do Boga. Nawet będąc w miłości z kimś lub dzielenie się i wyrażania miłości jest przypuszczać, aby być z tego poziomu-miłość przychodzi do Ciebie i jest wymieniane między Tobą a przeciwnej konkretnej osoby. To jest to, co jest "w miłości" rzeczywiście oznaczało-to jest w obiegu z witalności miłości.

Co jest przyciągające uwagę w tym wszystkim, że po wreszcie tworzą swoje myśli, aby otworzyć serce wieńcowe i zestroić do jak, zrozumiesz, że to było tam wszystkie obok. Mówią, że to myśli, które oferuje PHANTASM, że jeden jest odległa od obecności Boga i tutaj, w tym sensie, będziemy się dowiedzieć, jak. Teraz nie mamy usiąść i zaskoczyć najlepszym sposobem, aby "puścić i pozwolić Bogu". Teraz nie mamy próbować określić najlepszy sposób, aby puścić problemy, które są smutne do centrum. Nie musimy mieć uszkodzone serca, co naprawdę oznacza, że obieg witalności uczucia do centrum został zakłócony. Będziemy wracają do naszego boskiego Państwa, jeśli Wybierzmy.

Uważam, że najlepsze tajne zapisane jest to, że jesteśmy spacerując rundy z kluczami do nieba w naszych sercach i mamy w żaden sposób nie wykorzystali. Niektórzy z nas przypuszczają, że mamy umrzeć jako sposób na doświadczenie wiecznej błogości, jednak to nie jest tak. Możesz wiedza niebo teraz. Będąc w niebie teraz nie oznacza, że nie dostać się do przyjemności w życiu, to sprawia, że życie znacznie wyższe! Ive ' poszedł przy pomocy wszystkich ten kawałki od ten przedmiot ów Ive ' pisemny i raczej liczniejszy i ja puszka metalowa puszczać ty znać ów wszystko ten kawałki Ive ' kiedykolwiek poszedł przy pomocy w mój życie był cena ono-just ponieważ ono wprowadzony mi tak daleki. Nie mogę pozwolić Ci wiedzieć, jak były pewne problemy, które kiedyś emocjonalnie histeryczny temat. Trzymałam się głębokiego rozczarowania, gniewu, frustracji, rozczarowania i zniechęcenia. Extra otworzyłem i rozszerzył moje serce wieńcowe, dodatkową miłość Jestem w stanie utrzymać i naprawdę czuć przez cały dzień.

Naprawdę czuję, że jest jedna rzecz, każdy powinien do wiedzy. Każdy ma odpowiednie do wybranej wiedzy na temat miłości na bieżąco. Każdy ma odpowiednie do korzystania z instrumentów, aby zmienić ich okoliczności. Osoby fizyczne odpowiadają na witalność wewnątrz Ciebie. Odpowiedzą na to, jak się czujesz i witalność może być oddajemy. Kiedy masz mnóstwo negatywności wewnątrz Ciebie, że nie zostały rozwiązane, wtedy mogą mieć znacznie więcej dramatu w swoim życiu. Kiedy masz mnóstwo konstruktywnej witalności wewnątrz Ciebie, to masz tendencję do rysowania ładniejsze osoby i mają bardzo ładne doświadczenia. Ale jednak, po otwarciu serca wieńcowego i rozszerzyć go na miłość Boga, można Wyrusz na otwarcie centrum w innych. Aktywujesz wrodzoną inteligencję swojej sylwetkę, aby gminę z miłością Bożą i dostarczyć ją z ich życia. To jest najlepszy prezent, że możemy dać 1 1 innych i planety. Miłość tworzy miłość i jest zaraźliwa.

[ad_2]

Źródło Denika Laurie