Boskość Współkursu i astrologia

[ad_1]

Czy astrologia przewidzieć małżeństwo lub rozpoczęcie witalności seksualnej? Jaki jest związek między stosunkiem, duchowością i małżeństwem?

Zwykle przewidujemy małżeństwo przez sądząc 2-7-11 domu w horoskopie i znajduje się to dość niezawodne. Jednak "czy mieszanka 2-7-11 domów oznacza małżeństwo lub związek seksualny"? Kiedy to zapytanie zaczyna mnie nawiedzać, kiedyś nie byłem świadomy, że mój instynkt otwierał puszkę robaków, co nie pozwoli mi spać na noce. I rozpocząć odkrywanie rozwiązań z moich informacji astrologicznych, jednak szybko zrozumiałem, że z moim zrozumieniem różnych strategii uzdrowiania, Vedic i informacji religijnych, poprzedniego środka regresja życia, może nie być możliwe dla mnie do osiągnąć określoną odpowiedź.

Z zapytania błędnej interpretacji różnych Wedyjskich sutr lub czynników odnoszących się do małżeństwa, do różnych rytuałów i zwyczaj związane z małżeństwa w kilku kulturach za pośrednictwem świata, związki homoseksualne i lesbijek odkrywając ich uznanie i akceptację w modnym czasie na całym świecie, rosnące kwantowej nielegalnej sprawy, problemy z poligamii, relacje mieszkania, rozpiął życia płciowego odkrywając swój sposób w społeczeństwie, zmiana współtowarzyszy, wzrost prostytucji i niekompetencja seksualna, wszystkie nagłe rozpocząć pełzanie w moich myślach i tam rozwiązać, aby poznać ten pomysł, biorąc pomocy świadomości. Ceremonia znana jako małżeństwo wiąże się z różnymi kątami, takimi jak fizjologia, psychologia i socjologia, Seksuologia, kąty społeczne i religijne. Aby uchwycić wszystkie powyższe mamy zamiar skupić się na siedmiu system CHAKRA, idea 4 PURUSHARTHAS i 5 form naszych ciał tj., PANCHKOSHA Vis-à-Vis dwanaście domów astrologii.

Jednak wcześniej niż ja zaczynasz od tych głęboko, pragnę jasno sprawdzić pewne czynniki. Po pierwsze biorę domu oparte głównie Astrologia dla tych ocen. Podczas mojej analizy astrologii, odkryłam, że system Placidus jest tak jak ustawodawstwo wszechświata i układu planetarnego jest życie we wszechświecie na pewno poziom czasu i obszaru. Bardzo ładnie postrzegam, że nie ma nic znanego jako czas i typ w obszarze, więc pójdę razem z ponadczasowym, bezkształtne pojęcie systemu Placidus. Po drugie, Opinie te pragną dodatkowej analizy, a wszystkie istotne, istotne poglądy są mile widziane. Po trzecie nie jest osiągalne, aby wykonać wszystkie punkty życia ludzkiego związane z małżeństwem i astrologią na ten artykuł, jednak postaram się Spotlight szczegóły dla dobra rzecz o czytelników i naukowców na ten temat. Mamy teraz do odłożyć nowe normy, nowe znaczeń poznać ideę stosunku, małżeństwa i duchowości poprzez astrologii. Mamy teraz upuścić nasz ograniczony system percepcji i połączyć się w ogromną świadomość poznać boski cel za życia ludzkiego. Mamy teraz poznać stosunek płciowy jako presję życiową, małżeństwo jako karmiczne krawat, urzeczywistnienie jako dusza, młodzież w kontekście tworzenia i gospodarstwa domowego jako Grupa dusz ze standardowym celem. Wtedy wyłącznie chcielibyśmy mieć możliwość, aby wyjaśnić tę zagadkę życia poprzez boską astrologię.

Podsumowując ludzkie życie, będziemy klasyfikować ustawodawstwo wszechświata w dwóch zespołach.

• Ustawodawstwo karmy

• Ustawodawstwo reinkarnacji.

Ustawodawstwo karmy: narodził się i kupił pod Boską informacją o różnych naukach okultystycznych w Indiach, każdy z nas ma pewne lub pewne informacje na temat ustawodawstwa karmy. Aby uprościć to odnosi się do wyzwalania i uderzenia. To do każdego ruchu jest równe i odwrotne Tworzenie lub tak zwane odpowiedzi. Z tego będziemy bardzo ładnie postrzegać nasze zróżnicowane relacje z naszym własnym jako temat lub duszy i różnych konkretnych osób w życiu. Ustanowienie znane jako małżeństwo może być również przestrzegany przez to ustawodawstwo. Siódmy Dom nie jest jednak oznaczający odwrotny stosunek, nasz drugi siebie, wysokiej jakości ciała witalności, będzie mieszkać, nie stałe lub iluzjonalnych konfrontacji, rozpoczęcie witalności seksualnej i naszych codziennych spraw, które chcą naszej cielesnej witalności. Ten dom jest dziesiąty od dziesiątej i dlatego będziemy postrzegać ustawodawstwo karmy wyższej od razu tutaj. To karma domu do realizacji naszego ego, woli lub świata zewnętrznego. Które mogą być uzasadnieniem naszych historycznych studentów, święci mogą potrzebować myśli o tym, aby być domem małżonka, współżycie i jeden z wielu domu, aby być pomyślany o małżeństwie dodatkowo.

Dla mnie, wydarzenie, alternatywne, który jest po prostu przeciwieństwem siebie z nas, od którego teraz musimy wywierać naszą żywotność ciała, który kiedykolwiek jest związany z koniecznością przebywania jest oznaczony przez siódmego domu. I od tradycyjnych dni do modnego czasu, kto to, że jeśli nie współżycie, dusza wspólnemu, lub realizacji przedsiębiorstwa. Więc zdanie połowa lub wspólność jest bardzo ważne dla tego domu i nigdy małżeństwa, powodem jest to, że dom operacyjny dla dziesiątej. Podsumowując będę wyłącznie powiedzieć, że jest to dom, z którego prarabdh działa i miejsce, w którym znajduje się witalność cielesna, życie punktów życia.

Ustawodawstwo karmy działa za pośrednictwem 5 zakresów naszych ciał. W Świętej zawartości tekstowej Wedas te 5 zakresy są nazwane PANCHKOSHA. Są one

1. Annamaya kosha = Bodily Physique = 1, 4, 7, 10 domów.

2. Pranmaya kosha = witalność ciała = związane z wszystkich 12 domów.

Trzy. Manomaya kosha = psychologiczna budowa ciała = 2,5, osiem, 11 domów.

Cztery. Vigyanmaya kosha = informacje budowa ciała = trzy, 6, 9, 12 domów.

5. Ananandmaya kosha = Bliss ciała = rozpad indywiduacji.

Ponieważ ustawodawstwo Karma działa poprzez zróżnicowane zakresy ciała, cała Karma (PRARABDHA, SANCHIT i KRIYANMAYA) może funkcjonować indywidualnie lub razem. Jest to dodatkowo prawdą w przypadku stosunku lub małżeństwa. To jest zasadna przyczyna za zróżnicowanym stopniem działań seksualnych wobec naszych różnorodnych trybów, tradycji, zwyczajów, hunches, towarzyszy i obszarów. To jest raczej prawdą, że stosunek jest ukończenie, komplementarne, przymusu lub równoważenia Yin i Yang. W konwencjonalnych astrologii Yin i Yang został wyrażony przez żywotność Marsa i Wenus mając na uwadze, że w zachodniej astrologii jest portretowany przez słonecznej i Księżyca. Poprzez zrozumienie tych zmiennych zakresów witalności będziemy po prostu odkryć rządzącej planety za małżeństwo, stosunek płciowy, miłość, wedlock, dojrzewania, a nawet stan celibatu. Jesteśmy w stanie po prostu odkryć, czy ta Unia jest tak religijny, ponieważ związek Shiva i Parvati lub tylko w stopniu cielesnym. Jesteśmy w stanie dostrzec, czy jest to po prostu wyczerpanie psychiczne, zmiana witalności, akt cielesny i uruchomienie punktów karmicznych lub akt świadomości. To będzie prawdopodobnie wyjaśnić nasze zróżnicowane pytania odnoszące się do stosunku, miłości, związkiem małżeńskim i małżeństwa za pośrednictwem astrologii.

Ustawodawstwo reinkarnacji: ustawodawstwo reinkarnacji stwierdza, że Ziemia jest swego rodzaju masywny Wydział. Jesteśmy tutaj, aby wiedzieć, doświadczenie naszych zajęć życiowych, a po raz kolejny połączyć się w świadomości. Tradycyjny SUTRA z AHAM BRAHMASMI być rozumiane lub dorozumiane na nowo i zamknięcie wyzwolenia lub MOKSHA być wykwalifikowanych jak Bóg jak energia rekreacji. Nasze historyczne informacje SHASHTRA mówi, że każdy z nas jest tutaj, aby być nauczane przez naszych 4 PURUSHARTHA lub klasy. Są to Artha, Kama, Dharma i Moksha.

Po medytacji, astrologia jest podstawowym i ostateczny starają się poznać te purusharthas. W ustawodawstwie karmy wspominaliśmy teraz różne rodzaje naszych ciał, które odgrywają istotną funkcję w małżeństwie lub stosunku. Teraz będziemy próbować dostrzec nasze purusharta, przez które będziemy uruchomić naszą karmę i osiągnąć Moksha. Zgodnie z astrologią te mieszanki różnych domów oznacza nasze 4 purusharta.

1. DHARMA 1-5-9 domów.

2. ARTHA 2-6-10 domów.

Trzy. KAMA Three-7-11 domów.

Cztery. MOKSHA Four-Eight-12 domów.

KAMA trzy-7-11:

Kama jest wyrażona przez samolot religijny (trzeci dom), Bodily samolot (Siódmy Dom) i psychologiczny samolot (jedenasty domu).

Każdy wie, że siódmy dom jest domem współmałżonka, wspólnie, spraw seksualnych i różnych problemów związanych. Tutaj na ten artykuł, ponieważ mamy do czynienia w tym temacie z (Placidus) istnienie punktu widzenia, pozwalają nam dostrzec siódmego domu psychicznie. To dom wysokiej jakości ciała witalności lub naszej woli mieszkać na tym cielesnym samolocie. To dziewiąte od jedenastego, co oznacza, że poorvbhagya jedenasty i jedenasty jest domem pozytywnych aspektów, sukces życzeń, związane z konkretnym człowiekiem poczucie siebie w całym świecie ciała. Jest jedenasty od dziewiątego, siódmy dom dodatkowo oznacza realizację poorvbhagya rodzimych. Wreszcie jest to trzeci dom od piątego, oznaczający przedłużenie kreatywności. W KALAPURUSH mamy teraz zamontowane TULA Rasi na siódmym miejscu oznaczający stabilność męskiej lub kobiecej witalności lub stabilności Yin i Yang. Te niewiele informacji są wystarczające, aby poznać siódmy dom, ponieważ pompa witalności dla tego życia cielesnego. Tak w miłości, małżeństwa lub związkiem małżeńskim w dowolnym momencie, gdy chcemy tej fizyczności, bierz ten Siódmy Dom pod uwagę.

Trzeci dom jest jeden aspekt związane z Kama. Zwykle widzimy drugi dom dla gospodarstw domowych. Jednak czuję, że trzeci dom, który jest od drugiego do drugiego, od dziewiątego do siódmego i piątego do jedenastego jest bardzo dopuszczalne patrzeć, ponieważ reprezentuje przynależność, przedłużone ramiona, zaufanie i niewolników. To dom do podjęcia obowiązku dla nich chce. Nowe dziecko jest dostarczane do piersi, jednak należy ssać wcześniej niż pokarm jest zdobyte. Ten podobny przykazaniu trzyma przez całe życie. Ponieważ dana osoba dojrzewa, sukces jego chce spoczywa coraz większą liczbę na siebie. To dom miejsce dojrzałości jest osiągnięty i kiedy to możliwości domu poprawnie, jeden przestaje odpowiedzialne inne za swoje braki w życiu i wychodzi stworzyć to, co chce i pragnie. Będąc poorvbhagya do siódmego to destines nasze równania Kama Vis-à-Vis siódmego domu. Kto może zaprzeczyć, że ktoś, kto wchodzi związkiem małżeńskim lub Unii przynależność zaczyna, dojrzałość w kierunku jednego siebie i różne siebie przychodzi i zupełnie nowe stworzenie od pozytywnych aspektów zaczyna. W ramach podziału KALAPURUSH, mamy teraz umieścić MITHUN Rasi w trzecim domu, który nie oznacza nic jednak Unii lub maithun. Ten dom jest wystarczający, aby postrzegać duchowo, czy nie jest to relacja mieszkania, małżeństwo, związek seksualny, i jeden czas romans lub czas życia alternatywa. Kama jest Extra religijnych niż ciała przedmiotu. To jest jeden poziom miejsca, w którym źle zrozumialiśmy Kama i zaczynają próbować fruktyfikacji przez drugi dom.

Prawdopodobnie najbardziej tajemniczy dom wśród wielu dwunastu domów jest jedenasty domu. W kontekście Kama Purusharta, jest piąta od siódmego i jedenastego od trzeciego, oznaczający stworzenie siódmego i poorvbhagya trzeciego. Niezależnie od tego, czy to stworzenie czy asygacja się urzeczywistnią, czy też nie, może być oceniana wyłącznie przez ten dom. Dla mnie jedenasty dom jest związany z konkretnym człowiekiem poczucie siebie w całym społeczeństwie, jego zawód i wraz z przyjaciółmi. Jeśli horoskop jest po prostu nie przylega do tej przestrzeni życia, to dyskomfort ten może bardzo ładnie być pokryte przez zachwyt, aby zrekompensować brak płytkości. To jest dom, który będzie rozwiązać, kiedy, dlaczego, w którym średnie zapotrzebowanie będzie piętro. W KALAPURUSH mamy teraz pozycjonowane KUMBH Rasi tutaj co oznacza dzban lub pojemnik. Jedenasty dom materializuje się w stopniu psychologicznym, który jest głęboko związany z naszą duszę witalności temat. Bez względu na to, co wybieramy, aby być nauczanym w tym życiu, wiąże się z tym domem. Kto zaprzeczy, że do każdego równania w życiu jest ukryta lekcja za i jak tylko ta lekcja jest dowiedział się, że poziom trudności jest ponad? Retrials, co dzień związek seksualny, wysoka jakość i zadowolenie Kama, pozwalają im być to cielesne lub duchowo, to jest wskazane przez ten dom.

Wracając do tematu zasady, w łagodnych wszystkich powyżej będziemy postrzegać zróżnicowane ciała, psychologicznych i religijnych punktów związanych z naszym tematem. Zacznij od zrozumienia, czy nie rozwiązujesz stosunek płciowy, małżeństwo, miłość lub wedlock.

• Jeśli jesteśmy na poszukiwania wzrostu gospodarstw domowych, to teraz musimy myśleć o drugim domu z siódmym i jedenasty. Drugi to dodatek do pierwszego, oznaczający dodanie lub możliwość dodawania. Ale kiedy mówimy o purusharta Kama, powinniśmy zawsze spojrzeć na trzeci, jako substytut drugiego domu. Małżeństwo może wystąpić co najmniej jeden raz, to nie może wystąpić dodatkowo, jednak stosunek występuje głównie lekceważyć dostosowane znany jako małżeństwo. Bal Vivah może być również wystąpieniem z rozwojem gospodarstw domowych lub stosunku płciowego.

• Jeśli mówimy o wysokiej jakości cielesnej witalności, powinniśmy zawsze brać pod uwagę Siódmy Dom i jeśli mówimy o wysokiej jakości witalności seksualnej, to powinniśmy zawsze brać pod uwagę osiem domów. Osoby z dużą ilością ciała witalność może lub nie może mieć lub korzystać z ich witalności seksualnej. Jest to dobrze znany udowodniony fakt, że chęć seksualna lub witalność może umrzeć wcześniej niż utrata ciała życia.

• Jeśli rozważamy zmianę (przyjmowanie i dawanie) psychologicznych, cielesnych, religijnych przyjemności, to powinniśmy zawsze brać pod uwagę szósty dom. Opracowanie rozważanie od standardowego pomysłu, że szósty jest Negacja siódmego. Dwunasty domu każdego domu oznacza zmianę i nigdy negacji lub zaprzeczania w pełnym znaczeniu. Czy możemy zmienić żywotność lub nie może być ustalona przez szóstego domu. Szósty może być również jedenasty do ósmego.

• Jedenasta jest po prostu nie skończyć wynik lub nabyć lub sukces chcesz. Jedenasty dom oznacza poczucie siebie ze światem zewnętrznym. Można naprawdę czuć się zadowolony z i z obecnie aktywności seksualnej. W zapytaniu o nienaturalne strategie przyjemności seksualnych, ten dom może odgrywać istotną funkcję. W każdym razie jesteśmy wyłącznie zaangażowani w poczucie siebie.

• W przypadku, gdy jesteś na poszukiwania centrum lub uczucie uczucia dla innych lub otwartość na życie poszukiwania do domu, a jeśli chcesz zbadać odnoszące się do przyjemności czy to religijne lub związane z wiedzą lub świadomości, wziąć piąty Dom pod uwagę.

• Dla ego, woli lub świata zewnętrznego, spojrzeć na dziesiątego domu. Reakcja ze światem zewnętrznym odnosząca się do naszej miłości lub otwartości może być również oceniana przez ten dom. Wnętrzności emocje przeciwnej siebie może połączyć się z akt i nie będzie łączyć się z tym aktem.

• Wreszcie, jeśli chcesz zbadać elastyczność, aby trzymać się swoich pojęć w rozsądny sposób, zdecydować dwunastego domu. To siódme z domu głębokiego trance, który jest szósty.

Teraz czuję, rozumiejąc wszystkie te domy, możemy być gotowi do zbadania dokładnie dotyczące Bożego sportu znanego jako stosunek płciowy. Początkowo chciałem analizować i uwierzytelniać ten temat dodatkowe z czczał do Kundalini, siedem system Chakra i interpretacji 11 domów energicznie wiedzieć, ściśle. Wynikające z czasu i obszaru Constrain, będę podejmować te dla kolejnego tematu.

[ad_2]

Źródło przez Acharya Anuj Jain

Dodaj komentarz