Olej sandałowe-afrodyzjak

[ad_1]

Jako aphrosisiac drzewo sandałowe jest pomocne dla równoważenia i ujędrniający kobiece narządy rozrodcze.

Naukowcy zajmujący się analizą odkryli, że substancja chemiczna odpowiedzialna za erotyczne oddziaływanie Sandalwood na nasze zmysły. Mężczyźni pod pachami pocenie uwalnia andosterone, substancja porównywalna w budowie chemicznej, ponieważ męski hormon testosteron. Andosterone w łagodnych stężeniach pachnie podobnie jak drzewo sandałowe.

Tak więc aromat drzewa sandałowego, podobnie jak pocenie się pod pachami osoby, wysyła ledwo zauważalne jednak bardzo skuteczny znak erotyczny do drugiego stosunku. Być może dlatego mężczyźni zazwyczaj wybrać, aby korzystać z sandałowe perfumy jako opcja do poprawy ich męskiej aurę przyciągania do kobiet.

Sandalwood w regenerujący wyniki sprawiają, że doskonały tonik dla układu odpornościowego. Jego właściwości immunologiczne stymulujące działają na rozszerzenie produkcji białych krwinek.

Doskonały tonik dla nerek i nadnerczy, które są ściśle wpływ na stres naszego codziennego życia. Użyj drzewa sandałowego do reklamowania nerek i nadnerczy działają oprócz wzmocnienia wytrzymałości pęcherza moczowego, nerki & dróg moczowych.

Drzewo sandałowe dodatkowo pomaga metody krążenia i poprawia chłonnych, nerwów i krwi dostarczają do wszystkich naszych narządów i metod i historycznie był używany do pory i regeneracji skóry i terapeutycznych.

Jako olejek regulujący drzewo sandałowe jest pomocne dla dojrzałych porów i skóry i zidentyfikowane do stabilności każdej suchej i tłustej pory i sytuacji skóry.

Weź pod uwagę drzewo sandałowe w leczeniu porów i wysypki skórnej, egzemy i łuszczycy.

Czysty antyseptyczny jest to przydatne w leczeniu zits, wymieszać z bazylii, rumianku lub oleje z drzewa herbacianego, aby wzmocnić ten wpływ.

Drzewo sandałowe jest wykorzystywane w indyjskich świątyń, oprócz w budynkach kościelnych na całym świecie w duchowych ceremoniach do czci Bożego.

Użyj drzewa sandałowego, aby wzmocnić swoją medytację i otworzyć czakry bazy, która łączy Cię z planetarnego gospodarstwa domowego ludzkiej postaci, w uzupełnieniu do indywidualnego prywatnego gospodarstwa domowego i ludzi obszaru.

Drzewo sandałowe pogodzić nasze konflikty wewnętrzne i sprzeczności i delikatnie pomaga nam w interakcji w wyrafinowanej gry niuanse nieodłączne dla życia jako paradoks!

W Ayurvedic narkotyków, historyczny system terapeutyczny praktykowane w Indiach, aromat cukierków sandałowe jest używany do kontrolowania i uspokoić każdego Vata i Pitta nierównowagi. Oznaki równowagi Vata są zespołem napięcia przedmiesiączkowego, zaparcia, bezsenność, niepokój, nerwowość i niepokój lub strach. Oznaki równowagi Pitta objąć emocje frustracji i złości, skłonność do emocjonalnego zdenerwowany i nad odpowiedzią, nadciśnienie tętnicze i niezdolność do chill out i poślizgu.

Prawdziwy Wschodnioindyjski drzewo sandałowe w dalszym ciągu rośnie w wartości prawie każdego dnia. Jest on ograniczony do wywozu na chwilę teraz i jego wartość jest szybka zmiana w przeszłości wartości. Niestety kupcy wschodnio-indyjskiego drzewa sandałowego zakładać, że możemy nie być w stanie nabyć ten olej w pobliżu przyszłości.

Mieszanka z: Atlas Cedarwood lub Himalayan Cedarwood. Drzewo sandałowe wygładza i kotwice wszelkie pachnące mix.

Uwaga: istnieje wiele niskich kosztów, sztuczne kopie pachnących olejów, jednak nie są one wskazane do stosowania terapeutycznego. Dla najlepszych wyników kupić najlepsze oleje wysokiej jakości będziesz w stanie prawdopodobnie odkryć. Użyj licencjonowanych naturalnych ważnych olejów lub olejów, które zostały zbadane i są wolne od pestycydów.

Aromaterapia jest delikatnym i nieinwazyjnym komplementarnym systemem opieki zdrowotnej używanym do równoważenia i synchronizacji ciała, myśli, ducha i uczuć, aby wzmocnić samopoczucie. Prawidłowo podawany ważne oleje są czystą, bezpieczną i skuteczną opcją, aby poprawić samopoczucie i dobre samopoczucie i może produkować satysfakcjonujące wyniki miejsce różne strategie nie powiodło się. Należy zasięgnąć porady wraz z lekarzem odnoszące się do poważnych rozważań i nie starają się samodzielnie zdiagnozować.

[ad_2]

Źródło przez KG Stiles

Dodaj komentarz