Dwie energie, jedna budowa ciała-stabilność Twoje męskie-kobiece boki

[ad_1]

Co to jest ogromny thriller kobiet i mężczyzn strony ciała? Dlaczego chcemy zwrócić na to uwagę? Budowa ciała jest energicznie podzielony na dwa składniki. Odpowiednie i lewe, żeńskie i męskie zdominowane strony. To nie jest zupełnie nowy pomysł, ma pochodzenie w filozofie, jak buddyzm, joga, a ty nawet odkryć historycznych pism, że cywilizacja Majów był świadomy zdolności podtrzymania stabilności między tymi dwoma energie odwrotnej.

Budda nauczał go dość jasno. Każda istota ludzka ma właściwą i lewą półkulę w umyśle, którą klasyfikujemy jako kobieta i mężczyzna, najlepiej będąc kobiecą, pozostawiony mężczyzną. Lewy lub męski aspekt jest odpowiedzialny za najlepszy aspekt ciała i najlepszy umysł lub kobiecy aspekt jest odpowiedzialny za lewy aspekt ciała.

Maya pozycjonowali się i ich atmosfera w klasach, które pozwoliły im na zamówienie i manipulować ich świata. Oni stale klasyfikowane wykorzystując niezbędne uzupełniające parowanie męskich/żeńskich, i właściwe/lewo.

W jodze, męskiej mocy (słonecznej), jest znany jako Shiva, i jest rodzajem wszechświata. Męski moc jest obszarem najlepszego aspektu ciała. Mając na uwadze, że Kobieca moc (Księżyc), znana jest jako Shakti, i jest siłą napędową wszechświata. Kobiecej mocy jest obszarem lewego aspekt ciała.

Liczne znaczenie ma to, że jako jedna konkretna osoba powinniśmy mieć stałą stabilność, aby mieć zdolność do uzyskania najskuteczniejszego naszego świata, psychologicznego cielesnej i emocjonalnej. Obie strony, kobiety i mężczyźni muszą zrealizować harmonijną całość.

Męski aspekt jest zwykle powiązana z naszą racjonalnością, logiką, liniowym rozważeniem, i zrozumienie. Kobiecy aspekt jest związany z emocjami, pielęgnowaniem, opieką, współczuciem, miłością i wszystkimi cechami emocjonalnymi. Każdy z nas ma boki, zdolność emocjonalną i psychologiczną. Tylko kilku ludzi rozwijać każdy jednakowo, a następnie ich koszyka zwykle topples. Emocjonalizm jest po prostu jako dużo zagrożenie jak rozważanie z obecnie w kontakcie z własnymi emocjami. To może również pójść bardzo dużo na manowce.

Osoba, która idzie zbyt daleko na aspekt racjonalnego rozważanie musi studiować na stabilność z emocji, kobiecy aspekt. Każdy, kto myśli w zakresie, w jakim miejsce doświadczenie emocji jest trudno zidentyfikować musi podążać dużo uważności emocji. Alternatywnie, kobiecy aspekt jest powszechnie Emocjonalizm. Oznacza to, że jesteśmy odprowadzone przez nasze uczucia i w konsekwencji nasze rozważanie jest upośledzona. Standard logicznego rozważania, zagłębiając prawo do myślenia przebieg i z możliwością analizowania, nie jest potencjał, gdy uczucia są na czele.

W całej jogi naśladowania, celem jest spojrzenie na i dostrzec taniec między Shiva i Shakti. W tym tańcu Shiva i strumień Shakti w stabilności ze sobą przynoszą stabilność do cielesnych, emocjonalnych i religijnych cech jogina.

Gdy mamy doświadczenie blokad, lub nierównowagi wewnątrz naszego męskiego/żeński istota lub moc wyniki mogą być katastrofalne i niebezpieczne dla naszych ciało ciała oprócz naszej psychologicznej ciała.

Na przykład istnieje przekonanie, że melanchoy maniowe jest częste i dzieje się, gdy najlepsze i lewej energii są niekontrolowane lub z stabilności. Kiedy osoba jest złapany na najlepszych, męski facet manii, a następnie ciała zamienia się w wiry i chudy i wieńcowe ataki serca zmieniają się powszechne. Po złowionych po lewej stronie, kobiecy aspekt depresyjny dana osoba zamienia się w zastygła i tłuszcze i po prostu depresji. Cielesne podstawy tych energii jest krocza w męskich i sromu w kobiecym. Ich różnym poziomem zarządzania jest lewa i właściwa nozdrza. Zablokowane nozdrza i śluz może stanowić zablokowanie tych energii.

Pojawią się również zewnętrzne wskaźniki zakłóceń równowagi, odkryć, w przypadku gdy masz punkty z

Mężczyźni lub kobiety w swoim życiu i ciała zacznie manifestować te nierównowagi w rodzaju maladies. Punkty z mężczyźni mogą prowadzić do prostych problemów, takich jak podrzucanie palca na najlepszej stopy, raniąc właściwego łokcia. Identyczne idzie z innymi aspekt ciała. Punkty z kobiety manifest w lewej aspekt ciała.

Równoważenie władzy kobiet i mężczyzn musi być postrzegane jako łączące serce wieńcowe z myślami. Witalność i skupienie potrzeba stabilności. W Joga Follow jest zacząć zezwalać na moc, aby wyrównać się z ciała. Medytacja jest jednym z najlepszych instrumentów, które mogą być wykorzystane do mocowania i stabilności męskich/kobiecych energii. Joga jest używany do organizowania ciała do medytacji w ten sposób rośnie moc, aby te energie odkryć ich powierzchnię i zaczynają się wyrównać, do stabilności, aby wyszukać Concord. Równoważenie Chakra jest skuteczny sposób, w którym do wyrównania tych energii. Różne bardzo wydajne instrumenty do łączenia i równoważenia są Reiki, Watsu i pranajama pracy.

To fascynujące, że te dane, które zostały z nami przez wiele wieków i było częste miejsce następnie do wykrywania cielesne, psychologiczne i Spacial dolegliwości muszą być tak za granicą i tajemnicze dla nas na ten tak zwany "Superior" cywilizacji. Uważam, że coraz częściej, gdy wchodzimy w wiek "inspirato" 1 Zacznijmy uczyć się słuchać i przyłączyć się do naszej osobistej władzy. Tylko wtedy Zacznijmy naprawdę poczuć stabilność i terapeutyczne, że pochodzi z tego.

1. Inspirato-Łacina inspiracji. Prawdopodobnie będziemy przeniesienie od wieku danych do wieku nowego świata, miejsce współczucie i szacunek dla siebie, wszechświat i inni będą przeważać.

[ad_2]

Źródło Marti Angel

Dodaj komentarz