EFT i częste oddawanie moczu

[ad_1]

Akupunktura będzie skuteczny w leczeniu częstego oddawania moczu. Jest to system leków, który został okrągły na więcej niż 2000 lat. Opiera się głównie na zrozumieniu ciała Bio-impulsy elektryczne (Qi wymawiane jak Chee). Reguluje zupełnie różne metody budowy ciała, najbardziej wyraźnie mięśniowo-szkieletowe, ale dodatkowo nerwowy, endokrynologiczne, trawienne, reprodukcyjne i krążeniowe metody.

MS. S 73 lat przestarzałe, ale tutaj, aby zobaczyć mnie w przypadku częstego oddawania moczu. Biorąc pod uwagę jej wiek, MS. S był tradycyjnym przypadku niedoboru nerek w odpowiedzi na język chiński rokowanie narządów i jelit. Out przyjść do takiego przypadku jest określana przez wiele elementów, jednak najszybszy Flip rundy może przewidzieć może być po trzech miesiącach lekarstwo, otrzymując dwa środki zaradcze co tydzień.

Problemem było to, że była przewidując wizytę w Orient w ciągu siedmiu tygodni. Nie pielęgnować myśl o wiele podróży do toalety na pokładzie samolotu, ani nie myśl o podejmowaniu próby przeprowadzenia go, podczas gdy w autobusach przez chińskie krajobrazy językowe wydają się interesujące.

Dla podstawowych dwóch tygodni zbliżyłem się do sytuacji z akupunktury, Qi-Gong, i zioła. Co ciekawe, jej częstym wieczorem oddawanie moczu zmniejszył się, jednak w żaden sposób w ciągu dnia. Niepokój czuła o jej zbliżającym się podróż dała wrażenie rośnie. I w konsekwencji kierowane, że myśli o EFT i ona lub on zgodził.

EFT jest bezigłowe typu akupunktury. Obejmuje to stukanie na pewno czynników akupunktury, aby złagodzić nierozstrzygnięte emocjonalne urazy i stres. Uważa się, że do pracy poprzez ustanowienie nowych szlaków neuronowych okrągły prąd stres, aby całkowicie różne reakcje emocjonalne i ciała rozwijać się wykonalne.

W 4 klasach godzinowych, pracowaliśmy wspólnie, aby skutecznie rozwiązać jej częste oddawanie moczu. Zostało to osiągnięte przez zastanawianie się głęboki uraz, że miała wykwalifikowanych w wieku 12 lat. To był wypadek automatyczny, przez który czuła "uwięziony". To uwięzione uczucie było na korzeniem jej wadą, choć uzyskała lekarstwo na incydent około 30 lat wcześniej i wierzył, że został całkowicie rozwiązany.

EFT różni się od konwencjonalnych psychologicznych podejść do urazów i stresu poprzez dostęp do Bio-impulsy elektryczne, które utrzymują uraz w miejscu. To nie jest racjonalny przebieg, jednak rozsądna i pomysłowa strategia, która przynosi pomoc do myśli, dotykając neurologicznie energetyczne lokalizacje na budowie ciała, które idą na myśli. Ludzie zazwyczaj odkrywają, że będą łączyć się z prawdopodobieństwem racjonalnych reakcji okrągły stres i uraz, jak tylko nabyć pomoc emocjonalna dotykając.

W przypadku Pani S tej pomocy potrzebne do czynienia z sensacją jest uwięziony, który był związany z traumą cierpiała 62 lat wcześniej.

[ad_2]

Źródło Yang-Chu Higgins

Dodaj komentarz