Jak wybrać między kryształowe śpiewanie miski i metalowe śpiewanie miski

[ad_1]

Śpiewające miski są identyfikowane dla jego lub jej oszałamiający dźwięk i ich przydatność w medytacji, wypoczynku, duchowości, i terapeutycznych. Niemniej jednak, nie wszystkie z nich są tworzone równe zazwyczaj są dostępne w różnego rodzaju dźwięki, rozmiary i rodzaje. Podczas gdy chcesz kupić miskę dla siebie, wybrana tkanina jest jednym z pierwszych elementów do zapamiętania. 2 podstawowe materiały eksploatacyjne są kryształowe i metaliczne, zwykle każdy z nich ma swoje własne charakterystyczne i szczególne cechy.

Metalowe śpiewające miski są najczęstszym i standardowym typem. Oni już w użyciu od historycznych okazjach w Tybecie, Japonii i hipo dla funkcji religijnych, więc istnieje wiele antyków do zdobycia dla kolekcjonerów. Oni ' charakterystyczny własności od produkcja pewien liczba od harmoniczne wydźwięk przy jeden czas, wykonaniem ich muzyka upał, żywy i skomplikowany. Oni zakres drastycznie w Look-niektóre są zwykły brąz, podczas gdy inni mają skomplikowane rzeźbione wzory i wzory. Będąc metalicznym, są one dodatkowo dość solidne i może stać się jak najwięcej do czynienia z, co czyni je doskonałym do podejmowane po prostu wszędzie tam, gdzie z obawy przed krzywdę.

Crystal Singing miski to współczesny wynalazek wykonany z kwarcu. W przeciwieństwie do ich metalicznych odpowiedników, są one wyłącznie w stanie produkować jeden głośny i przekłuwanie słowo na miskę. To sprawia, że są doskonałe dla klientów, którzy wybierają jeden konkretny ton, czy skupić się na wybranej czakry dla terapeutycznych lub przez łatwy wybór prywatnego. Look-Wise, kryształowe miski są często zarówno jasne lub matowe, choć niektórzy sprzedawcy nawet kolorowe te można uzyskać. Te miski są delikatne i kruche, co czyni je doskonałym do ozdobnych urok jednak znacznie mniej odpowiednie do częstego transportu.

Przy wyborze miski, niech Twój prywatny wybór tak daleko, jak przenośność, dźwięk, ozdobne urok i wykorzystanie informacji alternatywnych w zakupach na miskę.

[ad_2]

Źródło Karma Dorje

Dodaj komentarz