Kamienie klejnotów dla Koziorożca

[ad_1]

Koziorożec ma ziemię jako jego czynnik, Saturn jako jego planety rządzącej, i prowadzić jako jego metaliczny. Środa i sobota są jego szczęśliwe dni, a trzy i osiem są jego szczęśliwe numery. Niebieski i czarny są uważane za pomyślny dla nich. Jest to najbardziej odpowiednie z tych należących do zodiaku sygnał z ryb, większość nowotworów, Skorpion, Panna, lub Taurus.

Cechy wewnętrzne

Ludzie należący do zodiaku sygnał Koziorożca są ludzie grupy. Oni cały czas przypuszczać i próbować o osiągnięcie rozwoju grupy, jako alternatywa jest egoistyczne. Niemniej jednak, mają skłonność, aby uzyskać wzrost ich nerwów coraz zbyt ambitny z ich cele bogactwa w życiu, sporadycznie. Są bardzo elastyczne, co sprawia, że łatwiej im przystosować się do zmieniających się okoliczności i zmiany środowisk społecznych. Dodatkowo zapewnia ich sposób osiągania sukcesu w życiu. Są flirty z natury, które najwyraźniej dostanie odzwierciedlenie w sposobie, w jaki dbać o ludzi, w szczególności tych należących do innej płci. Niemniej jednak, odnoszące się do małżeństwa, mają skłonność, aby uzyskać nadzwyczaj czujność z ich wyboru, aby zapewnić, że każda rzecz występuje w całym "obraz dobrego ciała". Oni w żaden sposób nie pozwolić próżność odzyskać od nich, a tym samym, może być postrzegane jako niezwykle skromny i pokorny z ich perspektywy i zachowania. Ich różne cechy wewnętrzne, są bezpieczne, prawdziwe patrząc, mądry, i postanowił.

Cóż za punkty

Chociaż, dla wielu części ich życia, te należące do Capricorn sygnał zodiaku czerpać przyjemność z dobrego samopoczucia, w tych niewielkich przypadkach podatności, mają skłonność do poddania się z dobrze się problemy związane z stawów, DNA moczowa, i przewodu pokarmowego System.

Fortunate kamienie klejnot dla Koziorożca

Zapis klejnotów odkryto być najbardziej dopuszczalne dla ludzi należących do Koziorożca objąć kamienie podobne do Amethyst, granat, bursztyn, Malachit, turkusowy, lapis lazuli, Black Onyx, azurite, Carnelian, Black Tourmaline, Labradorite, niedoświadczony Tourmaline, Fluoryt i Peridot.

Właściwości wybitnych kamieni klejnot Koziorożca

Peridot: Peridot to kamień szlachetny w kolorze zielonym. Został on opisany jako szczególnie pomocny kamień przez wielu miłych naukowców i legend. Można nawet odkryć swoje referencje w paszach poprzednich okazjach, wraz z bardzo święte Biblii. Uważa się, że jest ilustracją świetności i lekkości. To jeden empatii kamień dla tych z nieświeckiego nachylenia lub te z dokładnym rozważaniem kursu. Sporting to przynosi konstruktywne idee i zachowuje szkodliwe idee i emocje w zatoce. Odkryto, że jest niezwykle skuteczny dla tych dotkniętych przez którykolwiek z problemów związanych z pęcherzyka żółciowego lub wątroby. Dodatkowo przynosi energię ciała, pomaga jeden pokonać nerwowość i Heartbreak, pomaga pokojowych snu, i kontroluje gniew. Dodatkowo pozwala na spełnienie celów i osiągnięcie bogactwa.

Amber: bursztynowy, normalnie obecny w żółtym i wielu odcieniach żółtego koloru, stanowi dla powodzenia i jest szeroko stosowany jako talizman. Każdy, kto nosi ten kamień dostanie przyznane identyczne. Jest niezwykle skuteczny z jego wpływ terapeutyczny do utwardzania problemów wola, problemy z oczami, szkliwo problemy, problemy oskrzeli, ekstremalne bóle głowy, ekstremalne chłodno, stres, ból brzucha, żółtaczka, i obrzęk gardła i płuc. Poza tym, pobudza nerki i wątrobę w celu zwiększenia ich funkcjonowania i stabilizuje układ trawienny. Poprawia swoją rozdzielczość co oznacza i przekształca szkodliwe idee w konstruktywne. Jest to szczególnie bardzo skuteczny kamień, a ze względu na ten fakt, należy do chóru od prowadzenia go na dłuższe okresy.

Turkusowy: turkusowy, niebiesko-kolorowy kamień, jest prawdopodobnie jednym z najgorętszych oprócz najstarszych wszystkich klejnotów. Uważa się, że składa się z ogromnym szczęścia, i że postrzeganie było powszechne wystarczające, aby uczynić go w stylu talizman. To dodatkowo przynosi całkowite samopoczucie, zwiększy bogactwo, i zachowuje nawet najmniejsze odcienie ubóstwa i niedoboru w zatoce. To dodatkowo działa jako ochrona, aby chronić swoich użytkowników przed wpływem złych oczu i ciemności. Sporting ten kamień dodatkowo chroni jeden z wszelkiego rodzaju nieszczęściowych okazjach, a ze względu na ten fakt, te związane z zawodami podatnymi na ryzyko sprawiają, że pewne umieścić na nim w szczególności, gdy są w pracy. To wstrzykuje zaufanie w jednej persona, wzmacnia więź przyjaźni, i czyni jeszcze jeden bardziej godne zaufania i bezpieczne relacje.

Lapis lazuli: lapis lazuli, kamień w kolorze niebieskim, reprezentuje rzeczywistość, tantiemy i oświecenie. To jest zidentyfikowane dla jego środków, aby pomóc osiągnąć zarządzanie nad złość, agresja, negatywności i frustracji. Wzmacnia instynktownie i poprawia psychiczny talent. Dla samego faktu, jest prawdopodobne, jeden z najbardziej wyróżniających się kamieni zidentyfikowanych dla walka stymulowanie trzeci czakra oka, oprócz pracy z powodzeniem dla czakry gardła. Ci, którzy chcą osiągnąć nieświeckiego rozwoju powinien umieścić na nim wyższe i silne wyniki. Wyjaśnia on rozważanie, czyniąc go tak oczywistym, ponieważ mógłby być możliwy do zrobienia. Dodatkowo, zwiększa wiedzę, poprawia sens Artystyczny, wzmacnia stan psychiczny i cielesny dobrego samopoczucia, i stymuluje szyszynkę.

[ad_2]

Źródło Sanjeev Kumaaar

Dodaj komentarz