Kryształy i kamienie klejnoty, które ułatwiają Astral projekcji

[ad_1]

Kamienie klejnoty są skarby naszej planety, przynosząc delikatny, kolor i blask na szyję, uszy i dłonie osób na całym świecie. Kryształy i kamienie szlachetne mają cenę, która wykracza poza wygląd znakomicie spreparowany wisiorek, jednak. Obejmują one właściwości lecznicze i promują terapeutyczne i rozwojowe, przywracają stabilność i chronią przed negatywnością. Każdy kamień ma wiadomość i cel, a jego wibracje i moc pielęgnować pewną stronę naszego życia.

Ludzie, którzy znajdują się pracy w kierunku astralnej projekcji odkryje, że ich przejścia do astralnej z ciała samolotu wzrośnie, aby być bardziej płynne i czyste z pomocą poszczególnych klejnotów. Kamienie mogą być umieszczone pod poduszką, ustawione w drzwiach, zorganizowane na 4 kardynalnych czynników północ, południe, wschód i zachód lub umieszczony w obręczy przez materac. Nie jest konieczne, aby umieścić na biżuterię kamień, aby uzyskać właściwości terapeutyczne z kamienia. W prawdzie, wiele osób faworyzuje kamień w czystej, niegotowane rodzaju przy wykorzystaniu ich do swoich właściwości metafizycznych.

  • Tourmalinated kwarc jest przezroczystym kryształem kwarcu, który jest sznurowane lub gwintowane z błyszczą czarne kryształy Tourmaline. Jest to piękny kamień, który miesza właściwości religijne każdego kamienia szlachetnego, dając mu wybitne uprawnienia bezpieczeństwa i terapeutyczne. Tourmaline oczyszcza moc rundy, rozpuszczając negatywności, podczas gdy kwarc wzmacnia wpływ Tourmaline. Ten kamień jest wielki dla wyeliminowania obaw i na pokrycie, i rzekomo jest moderatorem podróży astralnej. W wyniku to związane z trzeciej czakry oka, środek do przebudzenia i oświecenia w naszym ciele, chroniąc tourmalinated kwarcu w pobliżu, gdy medytowanie lub odpoczynku może ułatwić out-of-ciało doświadczeń naprawdę mistyczne, cudowny charakter.
  • Flourite to dobrze wyglądający kamień, który jest dostępny w kolorach zaczynających się od żółtego do fioletowego do jasnego, a nawet białego. Każdy kolor ma swoje osobiste cechy charakterystyczne, ale wszystkie flourite niesie ze sobą identyczne pierwotne energie bezpieczeństwa i skutecznego bytu. Flourite oczyszcza moc, która oczyszcza Cię i promuje zdrowe aurę i zrównoważone czakry. Dodatkowo sprzyja instynktowi i pomaga w poszukiwaniu prawdziwej ścieżki religijnej. Wszystkie te cechy sprawiają, że korzystne kamień w odniesieniu do projekcji astralnej.
  • Angelite to spokojny, niebieskaty niebieski, plamkowy kamień, który niesie ze sobą nadmierne wibracje, co czyni go najlepszym do mówienia ze wzrostem światów, aniołów i inteligentnych przewodników. Kojące, kochający energii, że ten kamień emituje daje moc i pomóc Ci w całej astralnej przygody, ubezpieczenia, że bez względu na wiedzę można utworzyć, jeśli jesteś w astralnych samolotów, to będzie nadziewane życzliwą miłością i terapeutycznych. Umieszczenie tego kamienia nad trzecim okiem całej medytacji wcześniej niż astralnej projekcji może prowadzić do wielu najcenniejszych i głębokich chwil absolutnej miłości i akceptacji po dotarciu do astralnego samolotu.
  • Moldavite jest naprawdę niezbyt często kamień szlachetny, znacznie korzystne, jeśli chodzi o jego charakterystyczne energie i jego wyniki na ludzi, dla widać, mołdawskie jest jeden pozaziemskie kamień uznane człowieka. Dotarło tu do ziemi 15 000 000 lat w przeszłości w rodzaju gigantycznego ognisty Meteor, przynosząc z nim właściwości ruchu, zmiany, transformacji i akceptacji. Palenienie oczyszczania i zmiany jednak oparzenia na ten wspaniały głęboki niedoświadczony kamień. Gdy wykorzystywane w projekcji astralnej, to stwierdził, aby ułatwić transformację z zapał i głębokości. Początkujący podróżnik mógłby chcieć podjąć ostrzeżenie przy wykorzystaniu tego kamienia, jednak wykwalifikowanych poszukiwacz będzie urok jego dynamiczny, energiczny istota.

Każdy z tych pięknych kamieni nadaje ich charakterystyczny wiedzy na drodze astralnej. Używane samodzielnie lub miesza się z różnych klejnotów dla władzy, terapeutyczne i pomoc, te czyste przewodniki mogą pożyczyć swoje wibracje do astralnej podróży i produkować Ci niezliczone przyjemności w swoich doświadczeniach out-of-ciała.

[ad_2]

Źródło Steve G. Jones

Dodaj komentarz