Wypadanie zastawki mitralnej-terapeutyczne jest osiągalne-badania przypadku

[ad_1]

Helen, (nie jej rzeczywisty tytuł) wysoki, kuszące 70-letnia dama, który był VP w swojej firmie, miał historyczną przeszłość bycia w relacjach z pasywnymi agresywnych samców, które pozostawiły jej rozczarowany i niepewny siebie. To jest mój piąty długoterminowych relacji, ona ubolewał i jestem uznając po roku relacji, on jest bierny agresywny identyczne jak moje wcześniejsze relacje. I zapewnił Helen, ona nie jest jedną Panią, która przyciąga pasywnych agresywnych mężczyzn. W ten sposób rozpoczęła się jej praca.

To mój dostosowany do podjęcia medycznych przeszłości historycznej oprócz historii psychicznej-Helen poinformował, że wzięła lekarstwo na mitralny zawór Prolapse i Melancholy.

Zawór mitralny znajduje się pomiędzy wyższą lewą komorą i zmniejsza lewą komorę środka. Zawór mitralny jest wykonany z dwóch klapek tkanki, która otwiera się i zamyka w rytmicznym roztworze, aby umożliwić krążenie krwi w jednym kierunku-z Atrium (wyższa komora) do komory (zmniejszenie komory). Lewej komory jest płatne dla wielu centrum pompowania i napędza bogate w tlen krwi do tętnic. Tętnice następnie nosić krew przez całą sylwetkę. Gdy zawór mitralny nie otwiera się i zamyka poprawnie, klapy mogą "billow" do tyłu ledwo do wyższej komory w całym skurczu serca wieńcowej. To jest określane jako wypadanie zaworu mitralnego (MVP). Ze względu na MVP, dźwięk kliknięcia można zazwyczaj słychać podczas słuchania centrum dźwięki z stetoskop. W MVP, zazwyczaj niewielkie ilości krwi może przeciekać do tyłu do wyższej komory w środku w wyniku zawór nie zamyka się poprawnie. Powoduje to "szmer serca wieńcowego", choć samo centrum działa dokładnie. Centrum ma wystarczającą krew zapewnić, nawet z MVP. Prolapsing zastawki dwudzielne nie często pogorszyć w czasie.

I nie był ogłuszony w obu warunkach-biorąc pod uwagę jej związek wraz z jej gospodarstwa domowego, a następnie relacje z mężczyzną. Za każdym razem, gdy Helen zostawiła relację, której nie niesłuszna kawałek siebie i stały się bardzo rozczarowany i Self-deprecjonowanie o jej środki do tworzenia zdrowej relacji.

Konwencjonalne leki zachodnie (TWM) zaleca lekarstwo na mitralnej zawór Prolapse do włączenia:

Plan żywnościowy: odżywczo pełen, ładnie wyważony. Trzymać z dala od kofeiny i czekolady. Kofeina ma tendencję do stymulowania autonomicznego układu nerwowego i pogarsza objawy. Trzymać z dala od cukru. Wzrost stężenia cukru we krwi stymuluje autonomicznego układu nerwowego i sprawia, że objawy gorzej. Popołudniową przekąskę wysokobiałkową jest bardzo korzystne. Sugeruje się, aby dbać o te wagi w całej różnią się do góry i struktury ciała-FAD i diet Crash powinny być odwrócone.

Płyny: niezbędne jest zadowalające zużycie płynów. Wiele oznak przypominających zawroty głowy, słaby punkt, uczucie zawrotu w głowie i tak dalej. są w wyniku niskiego szczepu krwi i małej ilości krwi, które mogą być wspomagane poprzez spożywanie wystarczającej ilości wody. Minimalna 64 uncji wody lub napojów bez kofeiny dziennie są korzystne.

Pociąg: wspólny pociąg jest ważne, aby poprawić zdrowie i odcięcie znaków MVP. Pociąg powinien być cardio, przypominający spacerowanie, praca, jazda na rowerze, pływanie, i tak dalej., i powinny być wymienione z góry z lekarzem.

Remedy: środek zaradczy może być również wymagane w celu zwiększenia oznak MVP.

Oprócz naprawienia lekarstwem na mitralny zawór Prolapse jest wskazany dla nikogo dbać o zdrowej ciała. Niemniej jednak, to ciekawe, że TWM stwierdza, że narkotyki mogą być również wymagane do "wzmocnienia" oznaki MVP. Jeden zastanawia się, dlaczego można by zaakceptować "enchancment", gdy terapeutyczne jest wykonalne? Niestety, zdecydowana większość ludzi nie ma pojęcia terapeutycznego jest wykonalne, w wyniku medycznych i farmaceutycznych środek nie leczyć coś. Niemniej jednak, ponieważ TWM i środek farmaceutyczny jest akceptowane dobrze jest manekin każdy ufa ten paradygmat z obecnie kontroli różnych wyborów.

Wykorzystując holistyczne terapeutyczne (HH) Wszyscy wiemy, wszystkie dysfunkcje ciała jest nieprzytomny myśli rozwiązanie, aby przekazać wiadomość do świadomych myśli. Co nieświadome myśli potrzebują, aby dowiedzieć się o wybranej sylwetkę połowę?

Serce wieńcowe i czakra serca wieńcowego jest środek, z którego emocje uczucia emanują. Dodatkowo jest to związane z różnymi cnotliwymi uczuciami, przypominającymi przyjemność, szczęściem, szczerością, szacunkiem, współczuciem, zrozumieniem i hojnością, a także z miłością siebie w uczciwej, nieegotycznej metodzie. Odwrotnie, centrum zwykle posiada rozczarowanie, gniew i rozpaczy z różnych rozczarowań, Zdrada, zaniedbywanie, i tak dalej. spotykamy się w życiu. Tak więc, blokowanie miłości, przyjemności, szczęścia, uczciwości, szacunku, współczucia, zrozumienia, hojności i miłości własnej, która z natury ma do obiegu z tych serca wieńcowej.

Helen przyjęła pomysł holistycznego terapeutyczne i był pragnąc iść do pracy. Niemniej jednak, była na szczęście ogłuszony raz poinformowałem ją, mitral Valve Prolapse może być uzdrowiony, aby mogła zaprzestać przyjmowania leków dla MVP i rozpaczy.

Mając na uwadze, że były różne punkty Helen koncentruje się na celu tego tekstu, skupię się wyłącznie na jej strategii terapeutycznej jej serca wieńcowej.

Helen łatwo osiągnął głęboki etap odpoczynku i poinstruował jej nieświadome myśli, aby zwrócić uwagę na jej serce wieńcowe. Jak ona koncentruje się na jej serce wieńcowe, poprosiłem ją wyjaśnić, co mitral Valve Prolapse wydawało się.

H: "widzę w czarniawy House".

N: "jak duża jest ciemniejsze miejsce-czy to wymiary grochu, orzecha włoskiego czy jedno inne?"

H: "to jest pomiar orzecha włoskiego". "Czuję mnóstwo ciężkość i ból." Ona przetarł jej wyższe lewej klatki piersiowej przestrzeni.

N: "opisz ból-czy jest ostry, nieciekawy, przeszywający, czy jedno inne?"

H: "to jest swego rodzaju głęboki ciężki nieciekawy ból."

Łzy zaczęły sączy się spod zamkniętych oczu Helen.

N: "Weź głęboki oddech-i wysadź go." "Zamierzam zależeć od jednego do 3 i raz mówię trzy będziesz w czasie i miejscu, kiedy Twoje serce zaabsorbowane szkody, rozczarowanie, rozpaczy, gniew lub rozczarowanie, które mogą pomóc poradzić sobie."

Helen opowiadała szereg incydentów, gdy czuła się zaniedbane i rozczarowany, w wyniku jej mama była stale z dala od mieszkania w wyniku jej niezdolności do obsługi życia dorosły. Jej ojciec, choć obecny pojawił się zajęty i nie mówić o nieobecności jej mamy. Helen była na jej osobisty na przebieg pytań bez odpowiedzi. Bez uprzedniej wiedzy specjalistycznej lub instrumentów, aby posunąć się z wiedzy, wypchnęła emocje z świadomych myśli. Pod warunkiem, że emocje mają moc, że moc musi być zarówno rozproszony lub umieścić gdzieś. Helen umieścić swoje emocje w jej serce wieńcowe, ponieważ zostały one związane z serca wieńcowej. Tak więc, jej serce wieńcowe było przeciążone. gdy jakakolwiek połowa ciała jest przeciążona, to w końcu załamania.

Ponieważ klasy kontynuowane, Helen przetwarzane wszystkie przypadki zaniedbania, rozczarowanie, obawy, gniew, rozczarowanie, niełaskę i poczucie winy. Jej zrozumienie, współczucie i miłość do siebie dostał tutaj do jej świadomych myśli, ponieważ przetwarzanie zaawansowane.

Po wielu klasach Helen donoszą, że czarniawy dom z głębokim ciężkim nieciekawy ból został poszedł-potwierdził się różowy z poświatą ciepła. Zgłosiła jej całą sylwetkę czuł lżejsze, i swobodniejsze niż może kiedykolwiek pamiętać.

Zasugerowałem jej, aby mieć interakcji doradzić Naturopath stopniowo cofać ilość leków wzięła dla MVP i rozpaczy, aż była lekarstwem darmo.

W ciągu trzech miesięcy, Helen była lekarstwem za darmo, miała instrumenty do obsługi życia podróż i ze zrozumieniem, miłość, przyjemność, szczęście, szacunek, współczucie, miłość do siebie, hojność i miłość w jej serce wieńcowe, ona poszedł na jej rozwiązanie, aby utworzyć połączenie ona zdaje sobie sprawę, że zasługuje.

[ad_2]

Źródło Dorothy M. Neddermeyer, PhD

Dodaj komentarz