Podstawowa medytacja gwiazd

[ad_1]

Z należytym szacunkiem do Reiki i wielkiego pranicznego chwycić Pan virendra Thakkar, jestem prezentacji naprawdę wysoce skuteczny rdzeń metody samouprawnień często znany jako Core mediacji Star.

Wyrównanie Hara

  1. Zwróć uwagę na Tan-Tien 1 i 1/2 cala pod przyciskiem żołądka na środku ciała. Naprawdę czuję obiekt i ciepło tam. Naprawdę poczuć ciepło, jak w stopionego rdzenia Ziemi zachować ukierunkowane tam aż jest raczej upalnie. Weź bardzo słaby i głęboki 10 oddechów, licząc od 10 do 1, podczas gdy ciągle wizualizuje poziom Tan-Tien.
  2. Zwróć uwagę na Soul-Seat w klatce piersiowej 2 i 1/2 cala pod otworem w gardle. To nie jest czakra centrum. To jak subtelna delikatna runda świecy. Tęsknota duszy i muzyka duszy, znajduje się tutaj. Podczas przyłączyć się z nim, wydaje się, że żarówka jest wysadzony w górę wewnątrz klatki piersiowej. Ma sferyczny wygląd. Weź jeden inny zestaw 10 oddechów, licząc od 10 do 1, podczas gdy wizualizację siedzenia duszy.
  3. Naprawdę czuję linii lasera dzieje od duszy siedzenia w dół za pomocą Tan-Tien w miednicy i do centrum ziemi. Weź 10 głębokich oddechów, podczas gdy Specjalizujemy się w rdzeniu ziemi.
  4. Radzić sobie z linii lasera będzie za pomocą siedzenia duszy—Tan Tien—Pelvis—centrum ziemi. Naprawdę czuję moc i ciszy w pomieszczeniu.
  5. Zwróć uwagę na poziom ID, 2 i 1/2 do trzech stóp nad głową, 1/4 cala średnicy. Mając na uwadze, że Wizualizacja piłki, Trzymaj kręgosłup prosto, to możliwe, usłyszysz wysoki dźwięk, w przypadku, gdy pojęcie słuchu jest otwarty, że jest jak poziom ID Boga. Weź 10 głębokich oddechów, podczas gdy Specjalizujemy się w poziomie ID. Naprawdę czuję, że małe wiązk[half the size of your little finger]i lasera będzie stopiony rdzeń ziemi za pomocą duszy siedzenia i Tan Tien.
  6. Naprawdę czuję obiekt. To jest wyrównanie. To jest most między niebem a ziemią.

Delikatny wzrost od gwiazdy rdzenia

  1. Zwróć uwagę na rdzeń-gwiazda 1and1/2 cali nad przyciskiem żołądka. Jest istotą

-Kim jesteś przeszłości czasu, obszaru, tęsknoty i potrzeb.

-W tym miejscu nie ma czegoś takiego jak potrzeba, nie ma bólu, nie ma, jesteś tylko Stwórcą.

Artystyczna presja uderza z rdzenia gwiazdy za pomocą poziomu ID Soul-Seat i Tan-Tien na scenie haric.

Włącz słońce wewnątrz swojej gwiazdy rdzenia, aby wyjść wewnątrz każdej komórki ciała, przynosząc członkom swojej ciała zbiorczo wewnątrz łagodny ciała. To delikatne jest słońce Twojej gwiazdy rdzenia Boga wewnątrz.

Czy to miejsce może być

-Ból lub choroba.

-Gniew lub martwić.

-Podejrzenie lub chciwość.

-zapominanie o

Włącz tę istotę, aby poruszać się za pomocą każdej warstwy Auric obszarze.

GEETA WSISW [SPIRITUAL HEALER]

Indie

[ad_2]

Źródło Geeta JHA

Dodaj komentarz