Twin Flames: nowy paradygmat relacji

[ad_1]

Każdy ma podwójny płomień. Każdy ma obraz ich dobry kolega z ich psychiki i może opisać je głęboko. To nasz Anima i Animus. Rzucamy wyzwanie tych cech na naszych kolegów po upadku w miłości i zawarcia małżeństwa. Większość z nas pracuje z naszym Twin Flame nieświadomie, jednak w całej tej technologii, kilka z nas jest montaż naszej duszy bliźniaczej wcielonego. Ton idą naprzód, aby pomóc podnieść wibracje planety, bo manifestują silną bezwarunkową miłość.

Osoba może mieć w głębi czystego Rapport z bratnią duszę, jednak montaż Twój Twin Flame jest unikalną wiedzą. Bliźniacy są tutaj, aby pomóc karmy Launch po przyspieszonej cenie. Psycholodzy, którzy doradzają innym (dopóki nie poszedł za pomocą tej wiedzy, sami) Generalnie wątpić w ważność relacji Twin Flame. Jest to wysoce skuteczny, magnetyczny zespół dwóch spolaryzowanych elementów identycznej duszy. W różnych zwrotów można mieć identyczne nie świeckie DNA jako Twin Flame, a także potwierdzić swój własny w "inny".

Szczególną okazją do odkrycia Twój Twin Flame i harmonizowanie w radosny związek jest ogromnym problemem. Jest to zespół z przyszłością i okazją do szybkiego nieświeckiego postępu. Kochający swój Twin Flame jest szansa na doświadczenie, jak intymne relacje mogą być zmiany w erze Wodnika. Pomimo wielu zamieszania, przytłaczające uczucia i częste Break-upy, Twin Flames otworzyć ich czakry serca w szerokim zakresie do siebie. Bezwarunkowa miłość promieniuje za pomocą każdej bitwy do Concord można wreszcie opanować. Konflikty te działają jako bodźców do przekazywania każdy bliźniak "cień" wskazuje na podłogę, więc Twins może leczyć i połączyć swoje osobowości w bardziej zdrowe podejście. Jeśli ktoś ma ochotę lub niebezpieczeństwie, prawdopodobieństwo jest przeciwieństwo bliźniak może mieć identyczne wadą na pewnym etapie, ogólnie w odwrotnej kolejności. Wszystkie boli powinny przyjść tyle, ile być przerobione i uzdrowiony, więc nic nie blokuje ich wzajemnej miłości.

Prędzej czy później, niezbędne relacje mogą opierać się głównie na miłości-umiarkowanie niż na chce przetrwania lub dominacji. Ten ruch w kierunku pragnienia miłości jako przesłankę w małżeństwie ewoluował przez całe mnóstwo lat na zachodzie. Miłość tworzy nowy prototyp dla intymności i pomaga swojemu wspólniemu w nieświeckim postępie, pozwalając swoim umiejętnościom całkowicie kwitnąć. Będziemy wtedy całkowicie odkryć prawdziwy potencjał artystyczny bycia człowiekiem-w zgodzie z większym Boskim planem.

TheTwin Flames mają głębokość atrybut Ardour, potrzeba i emocji, z psychologicznego Zgromadzenia umysły, że nie ma sobie równych w każdej innej relacji. W pierwszym spotkaniu między bliźniakami, to zazwyczaj ich głos wysokiej jakości, który prześladowanie ostatecznie-sygnalizując, że ta osoba jest kimś bardzo szczególnym. Można zauważyć ulotne przebłyszczenia siebie (w nich), jak poznać siebie nawzajem wyższe i podstawowe kilka spotkań seksualnych są zwykle bardzo wysoce skuteczne. Całowanie będzie jak lek.

Istnieje wiele poziomów w relacji Twin Flame, które mogą być zwykle akceptowane. Ich związek wydaje się być magnetyczny, zatruwający i pouczające; Jednak jest to również skomplikowane odniesienie do kogoś, kto ma energię Chironic zaszkodzić i uzdrowić Cię na identyczny czas. Rozbarwienia zdarzają się, ponieważ zmieniasz się w siebie świadomą jakiejś strony cienia i że jest ponownie lustrzane dla Ciebie z Twin. Są one zwierciadło do indywidualnej duszy. To jest najtrudniejsza część romans wiedzieć. Konieczne jest, aby zrobić swoje indywidualne dzieło cienia, kluczowym elementem psychologii Jungów, lub będziesz wyzwanie swoje ciemni facet na Mate nieświadomie. Bezwarunkowa miłość, pełna akceptacja i brak osądu są dla nich ważne, aby osiągnąć sukces. Jednak to, jak nowy szablon relacji jest konstruowany-za pomocą tych doświadczeń. W przypadku wytrwać, odkryjesz prawdziwą błogość z jednym innym człowiekiem. Dla obserwatorów na powierzchni, to wygląda jak dziwne obsesyjny taniec; jednak do bliźnięta się, przyjemność i miłość czują się nawzajem jest nieskończenie samo-generujących. To rzeczywiście może naprawdę poczuć się jak cud.

Przebieg separacji może przejść przez wiele lat, gdy walczą o harmonizację, ponieważ nie jest rzadkością dla jednej bliźniaczej ucieczy się od połączenia wielokrotnie. Niezwykłe uczucia zazwyczaj grożą pochłaniać jednego lub każdego towarzysza. Break-upy będą paraliżujące i intensywne emocje są czasami przerażające z zrozumienia danej dynamicznej danej. Zazwyczaj zbyt jedna bliźniak powinna nadal być zakorzeniona w karmicznych relacjach z innymi, komplikując kwestie o wiele więcej. Wszystkie relacje powinny być rozpatrywane z szacunkiem i rozwiązywane w jednym z najprostszych sposobów na wszystkie zaangażowane wydarzenia–aby nie powstały dodatkowe zapanowania karmiczne.

Życie Twin Flames są synchroniczne i równoległe siebie dość ostrożnie. Najbliższym zjawiskiem, które wszyscy wiemy do tej wiedzy jest początek równoważnych bliźniaków. Psychiczne połączenie jest po prostu tak intensywne i z pewnością równoważne bliźniaki mogą być Twin Flames, tylko urodził się w identycznym gospodarstwie domowym i współżycie. Nie może być przeciwieństwa z Twin Flames tak ładnie, jednak przyjeżdżają zbiorczo w osadnictwa w centrum z bardzo powiązanych wartości. Ich zamknięcie psychiczne połączenie pozwala im naprawdę czuć się nawzajem uczucia w przypadku, gdy koncentrują się one. Ich mocne strony są podwojone, a więc są ich słabości-tym samym konieczność pracy prywatnej. Relacje te mogą zazwyczaj stworzyć ikoniczny wpływ na ich szybką grupę społeczną, jeśli będą go utrzymywać, zwłaszcza w karierze zawodowej w polityce lub humanistycznych.

Wszystkie osoby mają Twin Flame i Kiedy chcesz odkryć lub pracować z Twoimi, istnieje wiele strategii, które mogą pomóc przyłączyć. Możesz w żaden sposób stracić swój Twin Flame, ponieważ są one ważnym elementem, który może być. Relacje mają zdobyć możliwość otwarcia własnej świadomości w bezpiecznym otoczeniu-i są o wiele mniej o "co jesteś w stanie zrobić dla mnie?" Zrozumienie bezwarunkowej miłości, jaką Twin Flames przekazuje światu, pomoże wzmocnić wszystkie wasze relacje. Do tej pory bezwarunkowa miłość była wykwalifikowana głównie za pomocą bardzo dobrej mamy, małego lub zwierzaka. Twin Flames przynoszą tę miłość do niestabilnej romantycznej enounter, zmieniając relacje kobiet i mężczyzn na wyższych.

W przypadku, gdy ty lub ktoś, kogo rozpoznajesz, doświadcza kłopotliwe relacje z wieloma Break-upy i reunije-mogą one bardzo dobrze być Twin Flames. Napisałem dogłębne eBook, aby pomóc innym poruszać się za pomocą tych trudnych połączeń-wiele walczących będzie zapobiegać. Ive ' był w pewien zyskowny podwójny płomień stosunki pod kątem 12 yrs., i pisać z mój własny prywatny ekspertyza. Proszę o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji, i przejdź do mojej strony internetowej dla mojego eBook lub zaplanować niepublicznych sesji telefonicznej. Pół godziny może zrobić Ci świat doskonałe!

[ad_2]

Źródło Lynda L Abdo

Dodaj komentarz