Yintang-najbardziej żądany poziom akupunktury

[ad_1]

Yintang jest prawdopodobnie najbardziej żądany poziom akupunktury i jest odkryta w środku brwi. Jest to "kolejny poziom", Kategoria czynników, które mogą być mapowane jednak nie mieszczą się w szczególności kanał akupunktury. Ten poziom ma wiele zupełnie różnych wskazań jednak Najczęstszym powodem jest to wymagane jest w wyniku tego uspokaja Shen. Shen jest okresem czasu wykorzystywanego w chińskich lekach językowych, które w rzeczywistości nie mają rzeczywistego tłumaczenia w języku angielskim. Przede wszystkim odnosi się do aspektu nas, że nie jest cielesne, jak świadomość i myśl, a nasze emocjonalne i nie świeckiej istoty. Istnieją różne czynniki, które uspokoić Shen i są one wykorzystywane w różnego rodzaju okolicznościach, takich jak niepokój, rozpaczy, i bezsenność, nawet ból i wstrząs.

Większość czynników akupunktury mają wiele wskazań i yintang nie jest żadnym wyjątkiem. Podobnie jak wszystkie czynniki akupunktury warto w leczeniu rodzimych okoliczności przypominające przednie powikłania. Dodatkowo zalety nozdrza i może pomóc, gdy istnieje niedrożność nosa i absolutorium lub ból zatok. I wykorzystać go raczej dużo w moim następstwie, szczególnie dla stresu i zatok objawy alergii i zakażeń.

Sytuacja tego poziomu akupunktury odpowiada trzecie oko, metaforyczne oko w Hinduizm i Buddyzm, który otwiera się nasza świadomość rozszerza się i rośnie, aby być oświeconym. Jest to lokalizacja czakry czoła, szóstego z siedmiu głównych wirów witalność, które istnieją w naszym ciele, który ma do czynienia z wnętrza kierownicy, czytelność psychologiczna, i instynkt. Nawet w zachodnich leków, które jest anatomicznie istotne położenie, miejsce łagodne wchodzi czaszki, aby aktywować szyszynkę. Jak ciemność wzrośnie w nocy, szyszynka jest stymulowany do wydzielania hormonu melatoniny, co czyni nas senny. Ponieważ Solar pojawia się i lekki wzrośnie, szyszynka zatrzymuje produkcję tego hormonu i wstać.

[ad_2]

Źródło Nancy Hyton

Dodaj komentarz